L lauris81 14.02.2012

dienas laikā sakārtoja.nekādu pretenziju.

S skolnieks333 15.02.2012

A kadus tur dokumentus vini prasa...darba iszinu un tt.?

C cezerins 17.02.2012

prasija pasi, tiesibas un nesabojatu kreditvesturi par autolizingu.trīs dienas un auto pie manis.

G genadijs29 19.02.2012

Man ar viss ok ar pirmo iemaksu 10% visu sakartoja, no sākuma ar raustījos un domāju, ka neuzmet, bet beidzās viss labi, citur man pat tel pieslēgumu nedod, te viss ok, visu cieņu.

S skolnieks333 29.02.2012

Nesabojāta kreditvēsture par autolizingu ir baigi svariga ja?

R rupucis 29.02.2012

Man par tele2 un patēriņkredītu ir parāds, palīdzēja, gan ar 20% pirmo iemaksu.

P perfect 03.03.2012

Kas tas ir par RB līzings? Nekur internetā neatrodu. Varbūt kāds var atsūtīt informāciju, kur var atrast šos???
Paldies!

C cepiens 04.03.2012

Baigi aizdomigs tips, neko labu pateikt nevaru jo 99, 8 % liekaas, ka shitaa sheema ir cepiens. Vinjam nav ne ofisa ne citi normali darba telefoni, viena MISTIKA un Mistiski piedaavaajumi auto iegaadei. Karoche runaajot lohatrons! Ja kaadam ir citi iespaidi, padalieties!!!

Z zane1966 04.03.2012

Iemaksāju 25 % pirmo iemaksu un ar gada likmi 12%, viss tika sakārtots, cik sapratu, tad tas ir brokeru kantoris.Nekustamo ar var ieķīlāt pie viņiem.

S saimnieks 14.03.2012

reali tas rb.neko nevar nokartot.saku to pec pieredzes.naudinu gan panem un tad sakas...isak sakot nepaslinkojiet un paskraidiet pa bankam.

I Ilze7 22.03.2012

Pati secināju, ka labāk ir griezties bankā, jo tur vismaz ir izredze visu nokārtot. Vienīgais ko esmu secinājusi, ka ar viņiem var cīnīties tikai bloķŗjot viņu sludinājumus, lai nodara pēc iespējas mazāku postu citiem.