www.sudzibas.lv auto laukums Talsos, kas pieder preticiem Tiek grizti uz atpakalu nobraukumi

auto laukums Talsos, kas pieder preticiem - Tiek grizti uz atpakalu nobraukumi

Tatad neiesaku nevienam pirkt tur masinas. Jo jaunajam masinam tiek pagriezti atpakal spidomometri. Pielauju, ka vismaz 2005.gada masinai no kadiem 500000 uz 200000km. Ludzu neiekritat uz tadiem aferistiem.

K

V Vilani 07.03.2011

tads aferists ir vovka segins, klibais invalids no vilaniem, vins Preilos perk saviem graustiem TA, pat smeree uz nomaksaam, ka tik kroplim naudu maksaa.Zaraza!!!

G Gatis 08.03.2011

Kārli, naivs gan tu esi. VISĀM mašīnām, kas nonāk Latvijā, tiek griezti spidometri. Tāpēc, ka ir tādi lohi kā tu, kas, pērkot mašīnu, skatās uz izlaiduma gadu un odometra rādījumu. Un neba jau mūsējie to vienmēr dara... :D

K kaspars 22.03.2011

Tur nopirku mašīnu, pēc 6 mēnešiem sāka nākt nost krāsa un parādījās rūsa. Bija pilnīgi jauna izieta apskate, bet nākošo apskati vairs nevarēja ar to auto iziet! cena bija 2500 ls.

T ToKaspars 22.03.2011

Vācijā turki no gabaliem lūžņiem sametina tās mašīnas, bet jūs idioti gribat, lai tās kalpotu gadiem?Mans kaimiņš arī nopirka ļoti smuku Golfiņu.Pēc nobrauktās ziemas durvīm apakšējā daļa atkrita nost ar lielu gabalu.Auto arī bija tikko no Vācijas.

в Вacя 22.03.2011

Tā ierīce, kura mēra nobrauktos kilometrus saucas odometrs.