www.sudzibas.lv Auto Joy apkrāpšana

Auto Joy - apkrāpšana

Tā tad, šī firma ir vissliktākā kuru man ir nācies saskarties. Manai mašīnai saplīsa ģenerators, to nomainīja, bet nomaiņas laikā izsita manas mašīnas priekšējo lukturi un pat neiedomājās to nomainīt, un izsniedza to man, es to ievēroju pēc divām dienām un devos atpakaļ uz šo firmu, bet firmas darbinieks man teica- ''mēs to nevarējām izdarīt utml. '' pārbaudījām videonovērošanas kameru ierakstus, bet šīm kamerām ir tik slikta kvalitāte, ka tajās vispār neko nevarēja saskatīt. ( Es šo stiklu nekādi nevarēju izsist, pirms ievešanas šajā ''kvalitatīvajā'' autoservisā tas nebija pat ieplaisājis un pēc izsniegšanas, mašīnu novietoju garāžā un pēc divām dienām tikai pamanīju izsisto stiklu.)Un... Tagad pats ''labākais'' ko viņi bija paveikuši... Kā jau sākumā minēju, mainīju mašīnai ģeneratoru šajā firmā. Pirmajā reizē, kad nobraucu vairāk par 200 km akumulators sāka veidot tādu dīvainu aromātu, viss šķidrums akumulatorā burbuļoja, es biju šokā. Tas burbuļoja dēļ ģeneratora, kuru viņi esot ''salabojuši''. Kas noveda pie tā, ka es vairs nevaru savu mašīnu iedarbināt, jo ģenerators nobeidza akumulatoru.Paldies, šai ''kvalitatīvajai'' firmai AUTO JOY!