AutoFans Jelgava - Krāpšana

Uz šo servisu vairāk nebraukšu un arī neiesaku cietiem, jo notiek krāpšana. Telefoniski sazinoties un pierakstoties uz auto servisu un vienojoties par aptuveno remonta un detaļu izmaksām (+/- 25EUR vairāk vai mazāk).

1. Servisa cenrādī 1h likme ir 30EUR, tomēr no manis par nepilnām 2h darba tika paņemti 70EUR.
2. Telefoniski vienojāmies par amortizatora atbalsta gultņa cenu - 20EUR. Bet pēc remonta tika pieprasīti 56EUR (x2 gab.)
3. Lūdzu paskaidrot darbiniecei, kāpēc cenas tik strauji mainījās, uz ko viņa atbildēja, ka viņa personīgi ar mani nav runājusi un neko nevar mainīt...

Tas nozīmē, ka šajā auto servisā darbinieki nav vienoti un neinformē viens otru par darba un detaļu izmaksām, kaut gan vizītkartē telefona numurs ir norādīts autoservisam nevis katrai darbiniecei atsevišķi!

Neaizmirstiet pieprasīt čeku, jo autoservisa darbinieki nodrošina sevi ar jūsu parakstu uz pieteikuma kvīts, bet čeku iedod tikai pēc jūsu pieprasījuma.

19.10.2018

R