www.sudzibas.lv Auto Fans Slikts serviss

Auto fans - Slikts serviss

Labdien! Sākšu ar to, ka esmu ļoti vīlies servisa darbinieces attieksmē. 7.10. Sazvanīju servisu "auto fans" Jelgavā un pieteicu savai mašīnai ford transit, savērsuma regulēšanu un gultņa maiņu, ko man jau konstatēja Tukumā riepu servisā. Noliktais laiks uz 11.10. 10: 00. Ierodoties, ar uzņēmuma lietvedi pārrunāju esošo situāciju, ka nomainam detaļu un noregulējam savērsumu. Kundze bija diezgan nelaipna. Pēc stundas man atzvanīja un paziņoja, ka meistars secina, ka jāmaina gultnis (ko es jau biju secinājis un informējis lietvedi) un vēl bremžu kluči. Bet šodien viņš to izdarīt nevar, jo esot citu mašīnu Rinda. Skaidroju, ka esmu atbraucis no Tukumā, darba jautājumos un nevaru gaidīt līdz rītam. Man paziņoja, ka diagnostika, ko viņi it kā ir veikuši, maksā 17eur. Ierodoties, pakaļ mašīnai, lietvede bija vēl nelaipnāka, runāja pa telefonu, kamēr es vienīgais gaidīju pie viņas galda. Tad puisis atnesa pustdienas un viņa sāka ar viņu runāt un norēķināties. Gaidīju 10min. Tad man iedeva papīru un nosūtīja pie blakus darbinieka samaksāt 17eur. Par ko, rodas jautājums? Ka es jau paziņoju, kas man jādara un izčakarēja manu dienu? Ne atvainojiet, paldies.. Es samaksāju, lai varētu dabūt atpakaļ atslēgas. Palūdzu, vai var runāt ar servisa vadību, man paskaidroja, ka neviena nav uz vietas un traucēt nevar. Var tikai rakstīt..
Lūk, arī rakstu! Sliktāku auto servisa apkalpošanu neesmu redzējis. Un vēl izkrāpj no tevis laiku un naudu.
Jelgavā ir daudz citu auto servisu, iesaku jums izvairīties no "Autofana", ietaupīsiet laiku un naudu!
Kaspars

G Gulbenietis 11.10.2022

Kad tavas atslēgas pieņem sieviete, labāk pieprasīt parunāt ar servisnieku. Ja neļauj, tad jābrauc prom. Tādas tjotjas prot kases čeku iedot un viss. Kad noteikti zini vainu, var pašam caur katalogiem daudz lētāk un ātrāk pasūtīt un atbraukt jau ar detaļu. Nav runa par šo servisu, bet vispārīgi.

P PatiesiibasMeka 11.10.2022

Serviss sds, bet nu mācītājam nepienāktos demagoģiju par krāpšanām bīdīt

S Suitfree 11.10.2022

Man autofana taisija motora diagnostiku, kas ieklauj kompjutera pieslegsana un lapu izprintesanu par ko panema 59 eur neko vispar netaisot, masina bija polo vw ar 1.4 tdi. man bija brinums