Auto fans - Krāpšana

Gribu visus brīdināt, lai nekādā gadījumā netaisa savus auto Autofanā Jelgavā. Šie tikai noplēš lielu naudu. Manu tēvu atstāja bez kapeikas kabatā. Viņš samaksāja gandrīz 3 tūkstošus par mašīnas remontu cerēdams, ka mašīna būs ideālā kārtībā, bet nepagāja gads, kad mašīna atkal nojuka un kā izrādās, tas kas tika labots un mainīts bija meli, jo tagad mašīna atkal servisā (protams ne Autofanā) un meistars saka, ka tā detaļa neesot mainīta. Čeku mums neiedeva jo draudēja ka būs vēl lielāka summa jāmaksā ja būs ar čeku.

JUSTICE FOREVER 16.04.2019

Labdien, esmu arī cietis no servissa AUTOFANS atteiksmes un neprofesianalitātes, autoservisa attieksmi uzskatu par nepieņemamu. Aicinu jus kopēt jusu atsauksmi un ievietot to AUTOFANS FACEBOOK lapā, sadaļā REKOMENDĀCIJAS. PALDIES!

LINKS:

M Mareks Sils 18.04.2020

PVN uz šo kantori neatiecas, jo kāds VID strādā un viņi zin, kad var dot, vai nedot.