www.sudzibas.lv Auto Fans Slikta remontdarbu veikšana

Auto fans - Slikta remontdarbu veikšana

Neiesaku vest automašīnu uz šo autoservisu, jo strādā ļoti neprofesionāli meistari, aizdomas, ka meistari tīšām kaut ko sabojā, lai automašīna vairakkārt tiktu vesta uz servisu labot.
Aizvedu mašīnu uz pārbaudi, pēc pārbaudes mašīna sāka plīst. Rezultātā sanāca mašīnu nepilna mēneša laikā aizvest uz servisu 4 reizes, pie 5 reizes mašīnu nogādājām uz citu servisu, kur visu ātri un kvalitatīvi salaboja. Kad vērsāmies ar lūgumu izskatīt servisā samaksāto naudu atpakaļ, jo visi veiktie remontdarbi šajā servisā faktiski bija nepamatoti, jo problēma bija pavisam cita nekā meistars teica un laboja, tad servisa īpašnieks vienkārši atrakstījās un protams pamatoja, ka samaksāto naudu neapmaksās, jo uzskata, ka meistars visu esot izdarījis korekti un uzsvēra, ka esot aizdomas uz 3 p. Iejaukšanos, tā kā uz tādu pamatojumu mums nav argumenti un nevaram nekādīgi pierādīt, ka neviens izņemot auto fana meistarus mašīnu nav skatījušies un labojuši pēdējā mēneša laikā, tad diemžēl naudu atgriezt neizdevās. Bet noteikti neieteiktu nevienam vest savu mašīnu uz šo servisu. Viss amizantākā situācija bija 4. Reizē, kad mašīnu aizvilkām uz servisu (bija pagājušas no iepriekšējā remonta 3 dienas) . Meistars “konstatēja”, ka mašīnu nevar piedarbināt, jo nav viens drošinātājs, uz šādu apgalvojumu mums pat nebija komentāru. Liekas, ka pēkšņi kāds “rūķītis” izskrūvēja drošinātājus vai vienkārši drošinātājs “aizmuka”. Kauns meistara un auto fana īpašnieka vietā, kā vispār var šādas muļķības stāstīt.

03.06.2019