www.sudzibas.lv Auto Fans Remonts/Diagnostika

Auto fans - Remonts/Diagnostika

Labdien. Vēlos izteikt sūdzību par Auto Fana servisa darbību Jelgava Atmodas iela 21.18. novembrī ap pl. 13.00 atdzinām savu Audi A4 (B7 2006g) uz minēto servisu nomainīt priekšējo bamperi (jauns bamperis mums bija līdz), meistars apskatīja mašīnu un teica ka bamperi nomainīt nav nekādu problēmu, bet ieteica nomanīt ari priekšējos lukturus, jo tiem bija salauzti stiprinājumi un iekšēji atstarotāji, sarunājam ka atstāšu mašīnu līdz rītdienai un mēģināšu dabūt jaunus lukturus lai visu kopa nomainīt - pret 18. novembra maiņu man nav nekādu pretenziju, bija laipna gan administratore, gan mehāniķis, kurš izskaidroja kas un kā.Nākošā diena 19. novembrī man neizdevās atrast lukturus, tāpēc ap pl 11.30 aizgāju uz servisu (administratore un mehāniķis jau bija citi) un teicu ka lukturus dabūt neizdevās, tāpēc palūdzu šodien uzstādīt bamperi kā ir, jo mums ar sievu nākoša dienā 20. novembri jālido prom uz nedēļu un nevēlējos mašīnu atstāt servisā uz tik ilgu laiku. Administratore teica ka viss kartībā un šodien mašīna būs gatava. Pēc 30 min no aiziešanas no servisa, man piezvanīja un teica ka mašīna ir gatava, ātri gāju atpakaļ, ierodoties servisā ieraudzīju, ka mana mašīna vel joprojām ir izjaukta un nav uzstādīts bamperis, piegāju pie administratores un noskaidrojas ka viņa sajauca numurus un piezvanīja nepareizam adresātam, es to uztveru pozitīvi un pasmaidīju, jo kļūdīties taču ir cilvēcīgi. Izskaidroju vēlreiz situacīju un pārjautāju vai tiešām mašīna būs gatava šodien, man atbildēja ka jā, jo mans Audi ir nākošais rindā, tas bija ap pl 12.00. Aizgāju mājas. Pl 18.30 mana pacietība beidzās, jo ne viens no servisa nezvanīja, bet mums bija jāgatavojas izlidošanai. Aizgāju uz servisu,lai uzzināt kas un kā. Tur man atbildēja kā šodien mašīna nebūs gatava. Pajautāju kāpēc man nepiezvanīja zinot to ka nepaspēs salabot, atbildi nesaņēmu. Teicu ka varētu arī pats to uzstādīt 30 minūšu laikā pie jums, ja man iedotu tos trīs speciālus skrūvgriežus (kuri man mājās nav) un pat samaksātu pilnu summu tā ka to nebūtu darījis es, bet meistars- atbildi nesaņēmu. Beigās neizturēju, samaksāju par bojāta bampera noņemšanu, iekrāvu jaunu bamperi mašīnā un ar izjauktu mašīnu aizbraucu mājās.Vēlos saņemt atbildi, kāpēc tik zolidā servisa tā notiek?P.S. 19. datumā serviss nebija pārpildīts un darbinieki staigāja bezdarbībā.........

E

M Matra Marta 30.03.2018

Miļo cilveks mes dzivojam Latvija!

JUSTICE FOREVER 16.04.2019

Labdien, esmu arī cietis no servissa AUTOFANS atteiksmes un neprofesianalitātes, autoservisa attieksmi uzskatu par nepieņemamu. Aicinu jus kopēt jusu atsauksmi un ievietot to AUTOFANS FACEBOOK lapā, sadaļā REKOMENDĀCIJAS. PALDIES!

LINKS: