www.sudzibas.lv Auto Fans Firmas šefs un darbinieki uzbrūk klientam

Auto fans - Firmas šefs un darbinieki uzbrūk klientam

Uzstādīju šajā servisā Sprinterim piekabes āķi,darbus veica 12 stundas. Kad pievienoju piekabi visas gaismas raustījās. Divas reizes dzinu kļūdu labot,neko nesataisīja nācās vērsties pie speciālistiem Meiju ceļā 1 darbnīcā 12 volti un maksāt otrreiz. Šajā servisā nomainīju stabilizatora bukses E klases mersim ,otra dienā tās atkal bija jāmaina, eļļas tur dzinējā lej tādas ka nevar nobraukt apkopes intervālu,paši darbinieki to savās mašīnās nelej,jo bijuši gadījumi ka noklapē dzinējs.Varat iedomāties kādas krutkas tiek piedāvātas klientiem par lielu cenu un tad kā milzu personīga pretimnākšana un labvēlība tiek piedāvāta atlaide. Iegādājos šajā servisā divus dārgus lielos akumulatorus Sprinterim un E klases mersim abi īsā laika periodā izgāja no ierindas. Kad vērsos ar garantijas pretenzijām man uzbruka četri darbinieki šefu ieskaitot un izdzina no servisa. Atteicās par naudu pārbaudīt lādēšanas spriegumu nepiedāvāja aizstāt akumulatorus ar citiem kamēr tiks veikta garantijas pārbaude. Prasīja atkal naudu par jauniem akumulatoriem. Viens garš atslēdznieks nemitīgi lielījās kā viņš strādājis Dominikā un cik ļoti ir gudrs, izskatījās gan pēc- jo garāks kāts - jo lielāks āmurs !

M martini333 10.09.2015

Pilnībā piekrītu: ļoti slikts, iedomīgu tipiņu serviss. Ar ato iebraucu atrisināt problēmu... izdarīja tik vien - pieslēdza pie kompja, nolasīja kļūdu, izdrukāja un iedeva man izdruku. Par to paprasīja samaksāt 25 Eur. !!! Piezīme: kļūdu un poroblēmu es jau zināju braucot uz servisu. Jautājums: ko es tur darīju, un par ko maksāju?? TAUTA. Ja varat, brauciet garām šim servisam!!!

A asais123 17.11.2016

bija darīšana ar elektrības problēmām ,meistars ātri tika galā .

JUSTICE FOREVER 16.04.2019

Labdien, esmu arī cietis no servissa AUTOFANS atteiksmes un neprofesianalitātes, autoservisa attieksmi uzskatu par nepieņemamu. Aicinu jus kopēt jusu atsauksmi un ievietot to AUTOFANS FACEBOOK lapā, sadaļā REKOMENDĀCIJAS. PALDIES!

LINKS: