Auto Evakuatora Pakalpojumi - 22125787, 25541112. - Slims, neadekvats cilveks!

Gribeju bridinat par vienu slimu sizofreniki, kuram ir vairaki sludinajumi ss.lv, kur vins it ka piedava evakuatora pakalpojumus.

Man bija vajadzigs evakuators... Zvaniju kadiem 5 cilvekiem. Visos sludinajumos bija noraditi dazadi numuri, katra sludinajuma ir savadakas bildes, un ir noraditi dazadi rajoni (Pardaugava, Ilguciems, Kengarags, utt.), bet atbild viens un tas pats pokemoms!

Tas vecis ir galigi neadekvats.

Pirmkart, vins man saka, "Runa Krieviski, vai zvani citur!" Man nav 12 gadi, un es neesmu tuvas attiecibas ar to "kungu", tapec man nav skaidrs, kada sakara vins mani uzruna uz "Tu". Un ja cilveks pieklajigi pateiktu, ka nesaprot Latviski, tad es vel varetu saprastu, bet... ka vispar normalam cilvekam var ienakt prata ta runat ar klientiem???

Cilveks ir pilnigs KRETINS - varda tiesaja nozime. Vai nu salietojies narkotikas, vai nu izbedzis no Tvaika ielas, bet normals vins noteikti nav.

Es piezvaniju un uzdevu tikai vienu jautajumu ("cik maksas nogadat masinu no punkta A uz punktu B), vins sak klaigat, apsaukaties, aizvainot, un provocet uz konfliktu.

Zvanu uz citu numuru (pec cita sludinajuma), bet atbild tas pats debilikis! Un ta vairakas reizes!

Vinam ir vairaki sludinajumi ss.lv ar dazadiem numuriem. Reali vins atrodas Bolderaja, bet sludinajumos norada citus rajonus. Un es neesmu parliecinata vai vinam tas evakuators vispar ir. Tada sajuta, ka vins liek tos sludinajumus tikai prieks tam, lai varetu ar kadu padirsties pa telefonu.

Iesaku pardot evakuatoru (ja vinam tas vispar ir, par ko es stipri saubos), un izmantot naudu galvas arstesanai pie kvalificeta psihiatra, jo "kungam" noteikti ir garigi traucejumi.

A AK79 27.01.2014

O, cik super efektiivs reklameejums.
Varat iedomaaties, kaa shim viiram tagad saaks zvaniit visi, kas veelas paarliecinaaties par teksta patiesumu.
Rezultaata iespeejami 2 attiistiibas scenaariji:
1) Ja teksts ir patiess, viirs tiks pie iespeejas verbaali izlaadeeties, nonjems spriedzi, nomierinaasies un saaks iztureeties atsauciigi pat bez psihoterapeita apmekleejuma;
2) Ja teksts ir maldinosh, viirs saskaitiisies un paarshaus paar striipu, atshuudams zinjkaariigos zvaniitaajus, un zaudees vairaakus klientus taapeec, ka nebuus sazvanaams.
P.S. Dazhi suliigi lamu vaardi autoevakueetaaja taapat kaa taksista leksikaa nav uzskataams par neko aarkaarteeju, taa ir ikdiena, tie viiri lietas sauc iistajos vaardos, neizpluustot teelainos aprakstos un liriskaas atkaapees.

Dannii Disaster 27.01.2014

sudzibas.lv - Es ta ari izdariju.

AK79 - Nedomaju, ka kads no si portala vinam zvanis. Bet ja zvanis, pareizi daris - lai paboja tirlinam nervus.

Es jau zinu kads tada tipa cilvekiem medz but leksikons, un mani tadi sikumi neizbrina un neuztrauc, bet sis ir galigi aptaurets, un vinam, pilnigi viennozimigi, kaut kas nav kartiba ar galvu! Starp citu, vins nemaz nebija lietojis lamu vardus; varbut bija kadus drankus sapipejies, jo runaja galigi nesakarigi. Agresivs un necivilizets lops.

A aramiss 28.01.2014

AK79 - biki attīsti savas smadzenes - lasot šajā portālā šitās lietas reklāmas nekādas nav un nebūs!...Lai kāds būtu pakalpojums, atrodoties šajā portālā tas jau ir aptraipīts, kaut arī patiess vai nepatiess! Mācies susuriņ:)

A AK79 28.01.2014

Aramisam - smadzenes treneeju ikdienaa taapeec, ka darbs prasa domaat un analizeet.
Un reklameejums ir ar negatiiva zinja par cilveeku vai uznjeemumu, jebkaada zinja, kas izskan masu medijos un sasniedz cilveekus, pieveersh uzmaniibu, ir reklameejums, piemeeram, meteoriita bums Tele2 sakaraa.
Susurinjsh gan neesmu, nezinu, kaadaa saistiibaa izdomaajaat shaadu miilinoshu apziimeejumu.
Veiksmiigu dienu un pozitiivu garastaavokli veelot,
AK79

A aramiss 29.01.2014

Susuriņ, meteora bums nedeva nekādu efektu ši uzņemuma ieņēmumiem, tas, ka tajā brīdī liela sabiedrības daļa pievērsa tam uzmanību nenozīmē, ka viņu klientu loks paplašinājās kaut par 1 klientu, secinājums neizdevusies un nepārdomāta reklāma, kaut arī paši pasniedza un komentēja to savādāk.
Susuriņ, atrodi beidzot darbu un beidz parazitēt uz citu rēķina:)

A AK79 29.01.2014

Aramisam - Kaapeec domaajiet, ka esmu bez darba un man buutu nepiecieshams to mekleet? Darbu pazaudeejis neesmu, vienaa jomaa straadaaju jau padsmit gadus un iestraadnes ir soliidas ar klientiem Krievijaa un Vaacijaa. Kaa Jums pasham veicas ar darbiem? Meetaajaties no viena amata uz citu vai tomeer esat stabilitaates cieniitaajs?

A aramiss 30.01.2014

Sususriņam - mēs te visi redzam cik Tev stabilas un solīdas iestrādnes ar ārzemju klientiem, ja jau tik daudz laika pavadi i-netā kā komentāru ražotājs:)...Cerams, ka Tavas iestrādnes Tev nodrošina ik mēneša kredita nomaksu par dzīvokli Bolderājā:)...es nesūdzos, nestrādāju citu labā, nestrādāju pats uz sevi, jo ir liels mantojums, kuru diemžēl nevarēšu paspēt izsmelt vēl savas dzīves laikā, jo piekopju amorālu un neveselīgu dzīves veidu. Tādēļ izšķiežu naudu pa labi un kreisi, guļu līdz pusdienlaikam, uzdzīvoju līdz vēlai naktij, nu īsāk sakot naudu nav kur likt. Vienīgi viena problēma - kam atstāt pārējo summu, kuru nepaspēšu notriekt???...tā lūk Susuriņ, bet darbiņu noteikti meklē, cik ilgi dzīvosi uz mammas un tēta kakla?:)

A AK79 30.01.2014

Aramisam - Shajaa portaalaa uzkaveedamies palasu citu cilveeku (ieskaitot Juusu) pieredzi un guustu dazhaadas atzinjas, kas veelaak noder ideju gjenereeshanaa un risinaajuma rashanaa. Darbs man ir un klienti ari, kaa jau mineets, tajaa skaitaa aarpus Latvijas, ikdienaa neteereeju vairaak par nopelniito un studiju laikaa esmu iemaaciijies neshikot. No vecaakiem atsevishkji dziivoju kopsh studiju laikiem, taapeec izskaneejushie pienjeemumi ir aplami.
Jums taadaa gadiijumaa gan ir lieliska dziive, gluzhi kaa pasakaa, droshi vien ir ari iipashumi aarzemees, pamatojoties uz kapitaala diversifikaacijas priekshnoteikumu. Ja taa, noteikti paziistat daudzus ietekmiigus un turiigus cilveekus. Tikai (atbildiet godiigi pats sev) cik no vinjiem paziist Juus?

A AK79 30.01.2014

Aramisam -
P.S. Kaa meedz saciit viedi ljaudis - lieliiba naudu nemaksaa.
Ja nepiecieshams papildlaiks un esat taads finansiaals dizhmanis, praatiigi dariits buutu, ja nopirktu paardesmit gadus klaat, tad paspeesiet izteereet savu Kreeza bagaatiibu.

A aramiss 31.01.2014

Susuriņam - cienītais, ja Tu būtu mīļāks pret mani, es apdomātu pārskaitīt kādu daļu no sava mantojuma uz Jūsu bankas kontu:)

R Ronins 15.11.2014

Vispār normāls evakuators ir šis, esmu izmantojis, pretenziju nav http://draivs.lv/auto-evakuators
Nav jābendē nervi ar jefiņiem.