auto centrs Markuss - krāpj

Auto centrs, kas izvairās no atbildības par savu darba kvalitāti!! No sērijas "mēs neko nezinam!"

Rūpīgi pārbaudiet arī dokumentus ko izsniedz šis auto serviss, jo uzņēmums dokumentos atsakās un nenorāda to kas reāli darīts un prasīts.
Uzņēmuma vadība diemžēl arī nespēja komunicēt valsts valodā, pat necentās.
Noteikti neiesaku griezties šajā auto centrā. Ļoti žēl, ka pazaudēju savu laiku un naudu šajā iestādē.

I

J Jānis 23.08.2011

diemžēl ir nācies arī man saskarties ar šo centru. Tikai adrese kļūdaini ir uzrakstīta : www.markus.lv

B Baņķieris 23.08.2011

Diemžēl es neuzticos servisiem, kuru īpašnieki, līdz ar to visi darbinieki ir krievi. Protams ja ir latviešu uzņēmums, tas neko negarantē, bet risku, ka tu tiksi apčakarēts samazina gan!

7 7 23.08.2011

Man arī murgainas atmiņas par šo šaraškina kantoru-var teikt, izkrāpa 400 latus, acis nemirkškinot. Teica, ka nomainīja, bet īstenībā pielaboja veco detaļu, kas saplīsa pēc mēneša. neiesaku šito servisu!!!

B brunis 11.12.2011

Sanāca reiz mainīt automātiskai kārbai eļļu passatam B..un palika tāds iespaids, ka viss notiek pa roku galam .Eļļu pārlējuši un cipars tāds it ka būtu baigais smalkais vāģis tipa ferari..?!))Vēl bija numurs ar tahametra maiņu, kad aizmirsa pieslēgt vadus, ka nedarbojas spidametrs-nezināju uz cik braucu pa pilsētu, nācās atgriezties, bet protams dubultā esmu samaksājis..?!))

S silvija_r 21.02.2020

Pilnīgi izniekota nauda! Darbs padarīts slikti - pēc remonta īsi vien nācās meklēt palīdzību citā auto servisā, kurā ar lielu izbrīnu secinājām, ka "it kā" saremontētais, nemaz reāli nav paveikts. Tādējādi apšaubāmi vai vispār kaut kas šajā servisā tika izdarīts. Bezkaunīga attieksme! Kad "izsūc" no klienta tik neadekvāti augstu samaksu, vajadzētu padomāt par darba kvalitāti! Noteikti neiesaku šo servisu!