www.sudzibas.lv Auto Blitz SIA Rezerves daļas un serviss

Auto Blitz SIA - Rezerves daļas un serviss

Situācija: auto eļļas dzesētājs noklājas. Nepieciešams jauns. Kur sūtīt? Ir auto rezerves daļu tirgotājs un ir autorizēts dīleris AUTOBLITZ. Tirgotājs piedāvā lētāk, bet jāgaida 2x ilgāk. Officiālais pārstāvis prasa dārgāk, bet tikai 4-5 dienu laikā. Izvēle, protams, par labu dīlerim, jo ikdienas darbs lielāko ties paiet pie stūres. Bet kas Tev deva - paiet 4 dienas, 5, nedēļa. Nekā.
Pēc pusotras nedēļas gaidīšanas saņemu šo: "Sveiki,
Mūsu pārvadātājs pa ceļam ir nozaudējis šo detaļu, cenšamies pēc iespējas atrisināt šo nepatīkamo situāciju."
Es apjautājos - var būt, kamēr meklējat pazudušo detaļu, ir iespējams palietot servisa auto? Bezmaksas nesanāks, jo auto stāv ne AUTOBLITZ servisā. Bet, un es citēju:".... Varam Jums piedāvāt iznomāt automašīnu 20 eur/diennaktī. Par cik radusies šāda situācija, nomai varam piemērot 10% atlaidi." It kā viss kārtībā, bet tad paskatos AUTOBLITZ mājas lapā, tur ir "...ir iespēja pieteikties uz servisa maiņas auto. Tā nomas maksa ir 15 EUR, ieskaitot PVN 21%, dienā."
Izklausās pēc tādas čakarēšanas visos iespējamos veidos ...
Oh... aizmirsu piebilst - par rezerves daļu bija 100% priekšapmaksa.

K