Auto Blitz OPEL - Slikts serviss

Mašīna ja stāvējusi pēc iedarbināšanas noslāpst un grūti iedarbināma vai vispār neiedarbojas.. Nebija ne aķīša ne ģeneratora vaina. Aizvedu pie auto blitz. Pēc diagnostikas secināja, ka degvielas spiediens lēkā (mašīna bija uzsilusi) . Pateica ka vaina degvielas spiediena regulatorā - nomainīja 230 eur. Pēc 4h bija jābrauc un atkal tas pats: (aizvedu pie viniem, neuzsilušai mašīnai nākamajā rītā - degvielas spiediens vispār nav. Prasīju ko darīsim ar veltīgi samainīto detaļu? Atbildēja, ka redz nu ir progress, pirms tam spiediens lēkāja un tagad vispār nav, ka detaļa bija jāmaina tāpat. Man gan par to ir šaubas, jo problēmu neatrisināja un negribēja neko atmaksāt. Tad piedāvāja pārbaudīt augstspiediena sūkni un sprauslas. Tāme ap 500 eur. Pēc tam atzvanīja dagnis no auto blitz un teica ka būšot dārgāk - manam 1,7 dīzeļa motoram esot nevis 4 sprauslas kā sākotnēji domāts, bet gan 8 sprauslas. Aizvedu uz vienkāršu servisu, sprauslas bija 4 nevis 8 kā opel servisā apgalvoja! Sprauslas bija ok un teica uzreiz, ka sūknis tas arī nevarētu būt, jo tad pēc noslāpšanas mašina neiedarbinātos un ar to nevarētu braukt. Vaina bija sprauslas blīvē kas tika nomainīta. Pārsteidza officiālā servisa nekompetence un nevēlēšanās atzīt kļūdas un vispārēja nezināšana par to cik sprauslu konkrētajam modelim, kas tika pārbaudīts un naudas prasīšana par papuldus 8 sprauslu pārbaudi kuru reāli nav. Būtu turpinājis labot blitzā ar 800 eur mana 2004. Gada mašīna vēl nebūtu salabota un tā arī vaina nebūtu noskaidrota, būtu jāmaksā tik tālāk.

D