Autiņbiksītes Pampers - Slikta kvalitāte

Здравствуйте! Хочу пожаловаться на качество подгузников Памперс. У моего ребёнка на коже выступают гелевые капсулы из подгузника, хотя их меняла часто, приходилось отряхивать тело малыша. Теперь пользуюсь Huggies, и очень довольна. Надо бы вам предпринять меры и улучшить качество, иначе растеряете всех клиентов!

I

W WooHoo 14.07.2011

sovsem uzhe boljnaja na golovu ????

A Ance 30.07.2011

Pilnīgi piekrītu autorei, ka lielveikalos nopērkamie Pamperi (un akciju laikā arī Huggies kastes un "promotion" pakas) ir ļoti sliktas kvalitātes, kaut vai salīdzinot ar Anglijas vai Norvēģijas to pašu ražotāju produktiem - esmu izmēģinājusi visādus.
Acīmredzot mums tiek tas lētais gals, kuru Eiropā neviens normāls cilvēks nevilktu savam bērnam virsū.

T ToAnce 30.07.2011

Tas ir tādēļ, ka ārzemnieki Latviju uzskata par izgāztuvi, kur par atkritumiem vēl var nopelnīt kā par labām mantām.Tas attiecas uz pilnīgi visām precēm, jo nevar pat salīdzināt ar tām, kādas tirgo citās valstīs.

S Signe 14.08.2011

Mums ir tieši otrādi, Huggies ir pilnīgs mēsls - cik bojiji nav sabojāti, jo kā bērns pakakā viss saturs gar kājām nonāk, ļoti ļoti slikta kvalitāte! Turklāt tie pamperi tādi kokaini liekās!

A arturp 23.03.2012

Piekritu, ka autiniem Pampers ir loti zema kvalitate. Bez tam tie smird, - tas ir indikators, ka Pampers satur kaitigas vielas. Musu pieredze viennozimigi norada, ka visslabakie pamperi ir Fixies.

podguznikilv 01.10.2012

Visgādīgākajām mammām! Japānas Autiņbiksītes