www.sudzibas.lv Auteko & TUV Latvija Krāpšana, negodīgi strādā

Auteko & TUV Latvija - Krāpšana, negodīgi strādā

Labdien!
Ja rakstīt ļoti īsi varu pateikt, ka tada organizācija ka Auteko & TUV Latvija, kas veica ikgādejo automašinas tehnisko parbaudi, precizi ta inspektori speciāli izgāza man divas reizes. Bet problema ka es abas reizes gatavoju mašīnu autoservisa tehniskai apskatei un biju arī klat. Otro reizi inspektors vispar nepārbaudot gaismu lika 1 punktu par to ka nav atreguleta gaisma un t.m. :D Servisa ar bidmeru merijam protektoru bija 4,4mm, bet Auteko & TUV Latvija cien. darbinieks kuram nav pat tehniska izglitiba teica ka 3,10mm.. nevaru saprast cik ilgi tada kontora stradas Latvija?!
Šoreiz uzrakstīju sudzību Satiksmes ministrijai, jo novērošanas kameras cerams visu piefikseja. Auteko & TUV Latvija cien. mainas vaditajs ignoreja manu lugumu, pec noteikumiem par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem - 65.punkts - Ja transportlīdzekļa īpašnieks (vadītājs) nepiekrīt transportlīdzekļa un tā aprīkojuma tehniskā stāvokļa novērtējumam tehniskajā apskatē, transportlīdzekļa īpašnieks (vadītājs), transportlīdzeklim nepametot tehniskās apskates vietu, pēc tehniskās apskates veikšanas vēršas pie attiecīgās CSDD nodaļas priekšnieka vai viņa pilnvarotas personas, lai veiktu atkārtotu transportlīdzekļa un tā aprīkojuma tehniskā stāvokļa novērtēšanu CSDD nodaļas priekšnieka vai viņa pilnvarotas personas klātbūtnē. Bet lugums bija ignorets. Loti neobjektivi.

Komentāri (6)

K kurkulis100 16.12.2016

Lai Dievs soda to veceni ! Zinu viņu!

B bezpredel.lv 16.12.2016

это тот что с высока на всех смотрит дедок? там через стекло на втором этаже
там полный беспредел, у нас в автосервисе все потухаются над их работниками..
чисто боты.. толком ничего не понимают в механике и скорей всего получают % если заваливают..

D Dmitr 21.12.2016

Вобще впору КНАБ занятса данной конторой и выяснить как этотона сумела получить аренду и такии условия без объявления конкурса,ведь на лицо корупционная состовляющия в Риге конторы наAntenes iela 2 "auteko tuv latvija"-наряду еще с постоянно растущим их опетитом по вскручиваю цен на свои услуги-для объяктивности которых вобще нету никакого повода!

proverka777 21.12.2016

полностью с вами согласен.
выходит работники какой-то частной конторы, без тех образование не пропускают нормальные машины, где по ходовой все сделано и машина никакой угрозы другим участникам дорожного движение не представляет. кормушка высший класс ))

U Uģis 22.12.2016

1. Vieninieku par uguņiem ja ielika, priecājies- neizgāza;
2. Riepu protektora dziļumu nosaka veicot vairākus mērījumus un ņemot mazāko rezultātu. Starp citu, protektora dziļumu ar bīdmēru nemēra. Servisa Saņka teica, prokaķit un te daži noticēja.
3. Visi šie komentāri ar ir tīra tiršana, nevajag neko pārspīlēt. Labāk tiešām sakārtojiet savas lamatas pirms apskates un nebūs te jāņerkst.

proverka777 22.12.2016

TUV parstavis dedok :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes