www.sudzibas.lv Austris aplokšņu algas

Austris Valmierā - aplokšņu algas

Valmierā SIA "AUSTRIS" ar GADIEM:
1. izmanto aplokšņu algas;
2. liek darbiniekiem piemaksas izņemt veikala produkcijā!!!;
3. atvaļinājuma naudu neizmaksā pirms atvaļinājuma.

Dīvainākais tas, ka tas notiek ļoti ilgstoši - gadiem. Spēcīgas aizdomas, ka Valmieras VID ar darba inspekciju un Austra īpašniekiem ir lielos draugos, savādāk nav izprotams tas, ka citus uzņēmumus soda par visniecīgākajiem pārkāpumiem, bet Austris kā pārkāpj likumus!!! tā pārkāpj.

R

S SarmīteOzolina 19.02.2013

Tad varbūt nestrādā tādā veikalā kurā Tev nepatīk. Ej uz Maximu vai Rimi. ES būtu priecīga ja man maksātu vienalga kā, jo divus gadus esmu bez darba. Tuvākā vieta kur būtu iespēja ko dabūt ir 80 km. attālumā. Mājās divi mazi bērni. Nu un ka atvaļinājuma algu maksā pēc atvaļinājuma, bet maksā. un ko sūdzies par aplokšņu algām? Ja jau reiz saņem atvaļinājuma naudu un piemaksas, tad ir arī darba līgums ar noteiktu algu. Un tas ka piemaksās liek ņemt veikala produkciju, nu un? Tāpat pārtika jāpērk un nauda jātērē. Tad var padomāt ka piemaksas ir milzīgi lielas ka nevar produktos izņemt. Kā saka "Paēdušai pelei milti rūgti"
Cik daudz cilvēku būtu ar mieru atrasties Tavā vietā, kaunies sūdzēties.

M Maris Vnk 09.03.2016

Veikals austris piedāva darbu 15h darba dienā 5 dienas pēc kārtas. Parēķinot vidēji nedēļā par mēnesi virsstundas sastāda aptuveni 16 stundas. Es tiešām neesmu parliecināts par likuma punktiem, bet manuprāt šāda nodarbinātība ir pretlikumīga 15h dēļ un arī alga ir smieklīgi zema par tik smagu darbu. Tiešām žēl, ka Valmieras vietējie uzņēmēji nav iemācijušies veidot vietējo biznesu cienot savus līdzcilvekus. Es kā Valmierietis šo uzzinot, kategoriski atsakos spert kāju šajā veikalā un aicinu arī citus darīt tāpat.