Aurian agency - Krāpšana

Vēlos vērst uzmanību uz doto aģentūru, kas iepriekš strādāja kā reklāmas aģentūra capsule (Sia Capsule) un atkārtoti maldināja un apkrāpa gan darbiniekus, kam nemaksāja darba algu, gan klientus, kuru projekti netika īstenoti. Aurian Agency mājaslapas un youtube portfolio ir izmantoti darbi, kas tika izstrādāti aģentūras capsule laikā. Darbiniekiem, kas īstenoja projektus, netika samaksāts. Aģentūra meklē darbiniekus, studentus caur prakse.lv. Brīdī, kad cilvēkam ir jāmaksā algu, Sandis Bergholds, aģentūras īpašnieks un vadītais, stāta par problēmām ar naudas transakcijam, Sola, ka tūlīt problēma tiks atrisināta, bet tikko cilvēks aiziet no darba Amata bez naudas, meklē jauno cilvēku, kuram darba alga arī netiks samaksāta. Darba inspekcija nevar neko izdarīt, jo īpašnieks ignorē oficiālo aicinājumu ierasties inspekcijā, kaut gan darbiniekam uz rokām ir darba līgums. Šeit var iepazīties ar iepriekšējiem krāpšanas gadījumiem, kurās tika iesaistītās tās pašas personas, kuri tagad strādā kā Aurian agency.

Papildināts ANM 01.05.2020

Papildināts ANM 01.05.2020