www.sudzibas.lv Aukle Slikta izturēšanās pret bērnu, neievēro vienošanās

AtrisinātaAukle - Slikta izturēšanās pret bērnu, neievēro vienošanās

Aukle, kura piekrāpa mūsu ģimeni.

Pieņēmām darbā par auklīti. Maksājām mēnesī 1000 - 2100 eur, atkarībā no stundām, apmaksājām ceļojumus ar ģimeni uz Kipru, Grieķiju utt. Viņas uzraudzībā dažos mēnešos mazais puisītis saslima 2 reizes (no saukstēšanās – nesekoja līdzi, vai bērnam nav auksti) . Viņa arī sasita mūsu bērnam galvu ar veļasmašīnas durvīm. Centāmies būt saprotoši vienmēr, problēmas izrunājām, saņēmām solījumus, ka viss uzlabosies.

Tomēr, kamerās redzējām, ka tad, ja neesam mājās, faktiski notika atsēdēšana par 6.50 eur / stundā. Un ar puisīti, nestrādāja, ignorēja viņu, faktiski nodarbojās ar savām lietām – mazgāja matus, dzīvojās telefonā utml. Strādājot mēdza mūs nostādīt vienkārši fakta priekšā – rīt es eju prom 2h agrāk, nekā paredzēts un viss. Tas nozīmē, ka man jāpārceļ savus plānus negaidīti, dažreiz arī zaudēju naudu par kādu ieplānotu ārsta procedūru utml.

Beigās nesmuki izvilināja no mums 2150 eur avansu, atstāja netīru māju, izēstu ledusskapi, izdzertu kafiju, palika parādā naudu un aizgāja bez brīdinājuma. Vienošanās bija brīdināt 1 mēnesi iepriekš. Tas mūsu ģimenei radīja vēl 800 eur zaudējumus, jo nācās atcelt kursus, par kuriem iepriekš samaksāts. Vēlamies brīdināt pārējos vecākus no šīs auklītes.

Kamēr vinai svarīgi jums iepatikties, viss būs tip top. Bet, kad sajūt, ka vairs nekontrolē, tad dzīvo kā vēlās un, nedod dievs, palūgsi viņai nekavēt vai, piemēram, strādāt ar savu bērnu, nevis atsēdēt. Tad būs asaras, pārmetumi skandāli. Ja kādam vecākam, skolai, bērnudārzam interesē atsauksmes, mums ir, ko pastāstīt.

Papildināts vecāki 1gadniekam 02.08.2021

Papildināta un precizēta informācija. Mēs vienkārši vēlamies, lai citi vecāki izvērtē visu, pirms šīs auklītes pieņemšanas savā ģimenē.

Pieņēmām darbā par auklīti. Maksājām mēnesī 1000 - 2100 eur, atkarībā no nostrādātajām stundām (6,5€/st) , apmaksājām ceļojumus ar ģimeni uz kipru, grieķiju utt. Viņas uzraudzībā jau pirmajā mēnesī 10mēnešus vecais puisītis saslima ar strutojošo angīnu, jo auklīte viņu pludmalē aukstā vējā bija plāni saģērbusi un mazais nosala. Lai gan auklīte bija pateikts, neņemt mazā pudelīti vai karoti mutē, kad mazais tiek barots, viņa tāpat to darīja, pat tad, kad pati jutās apaukstējusies un mazais pēc mēneša atkal saslima, kā rezultātā bija jāpārceļ ceļojums un tika zaudēta nauda.

Viņa arī sasita mūsu mazulim galvu ar trauku mazgājamās mašīnas durvīm. Bija jālūdz arī mazgāt rokas mazulim, pēc atgriešanās no āras (pēc tā, ka mazais pēc smilškastes apmeklējuma smagi ar vēderavīrusu uz divām nedēļām saslima) , jo pati nebija aizdomājusies rokas mazgāt. Lai gan bijām skaidri izrunājuši, ka nemeklējam mazuļa pieskatītāju, bet aukli, kas aktīvi ar mazo darbojas, bija pastāvīgi jārunā ar viņu, lai sarunājas ar mazo, lai nerunā klusi, bet normālā balsī, lai darbojas atbilstoši bērna vecumam, jo viņai tas viss padevās ar grūtībām. Bieži novērojām, ka viņa sēž telefonā. Lai gan pieņemot darbā, vienojāmies, ka mums ir tiesības pasakot līdz trešdienai, pieteikt darbu kādā no brīvdienām.

Pēc vairākiem atteikumiem, kuru rezultā bija jāmeklē šos aukle, informēja, ka pa visu vasaru var tikai vienu nedēļas nogali mums atvēlēt, pirms stāšanās darbā runājām, ka nedēļas nogalēs varēšot regulāri strādāt. Te nu bija solījumi. Tāpat ikrīta kavējums 10-15min bija standarts.

Beigās nesmuki izvilināja no mums 2150 eur avansu, kas pats par sevi nebūtu nekas briesmīgs – samaksu prasīja nedēļu agrāk, nekā runāts, bet pēc naudiņas saņemšanas, aizgāja bez brīdinājuma un palika vēl arī parādā naudu ģimenei par mašīnas remontiem utml. Vienošanās bija brīdināt 1 mēnesi iepriekš. Šīs vienošanās neievērošana mūsu ģimenei radīja vēl 800 eur zaudējumus, jo nācās atcelt kursus, par kuriem iepriekš samaksāts. Vēlamies brīdināt pārējos vecākus no šīs auklītes!

Kamēr viņai svarīgi jums iepatikties, viss būs tip top. Bet, kad sajūt, ka vairs nekontrolē, tad dzīvo kā vēlās un, dnedodievs, palūgsi viņai nekavēt vai, piemēram, strādāt ar savu bērnu, nevis atsēdēt. Tad būs asaras, pārmetumi skandāli. Ja kādam vecākam, skolai, bērnudārzam interesē atsauksmes, mums ir, ko pastāstīt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vecāki 1gadniekam 02.08.2021

saņemta atvainošanās un lūdzam portālu izdzēst šo sūdzību

V Vilusies112233 03.08.2021

Ja no sākuma izlasot sūdzību likās, ka auklītes gan labi pelna. Tad parēķinot 2150 mēnesī pa 6.5 stundā ir aptuveni 80 stundas nedēļā. Un sūdzības autori vecāki vēl ir šokā, ka nācās algot SOS auklīti, jo auklīte atteicās strādāt nedēļas nogales. Visvairāk šajā situācijā ir žēl bērna, kas (auklītei strādājot 80 stundas nedēļā un SOS auklītei strādājot nedēļas nogales) laikam savus vecākus neredz vispār.

S Sanita Meļķe 03.08.2021

Ar pantu lietām nodarbojas attiecīgās personas :) no vecā panta aizej uz jauno un vualā :) Bet Jums par radošumu un laika tērēšanu, bungu skaņai rībot karinu kaklā kartupeļa medāli! :)

I IRKOTEIKT1 03.08.2021

Tieši tā lai tie cilvēki arī tos izmanto un ar tiem pamato savu teikto ar likumu,laiku gan netērēju tas nebij tik sarežģīti ja zin kur meklēt :)

R RXX 03.08.2021

Vina it kā nepieskatīja bērnu, traumēja, aplipināja ar slimībām, piesavinājās naudu un vēl draudēja ar policiju, bet te nu pēkšni ir sanemta atvainošanās un sūdzība vairs nav aktuāla.. ? Arī cālis.lv ierakstu esat izdzēsuši? Vai nu tik vienkārši varēja atrisināt šo problēmu, jeb sūdzība ir krietni vien pārspīlēta?

L Lauma123 03.08.2021

To ka krietni tika pārspilēta pat muļķim ir skaidrs !
Kristofs tagad pats sevi pataisījis par muļķi !

Veiksmi viņam atrast auklīti bet šaubos ka auklīte bus uz ilgu laiku ja šādā veida tiks risinātas problemas liekot sūdzibu un pec paris stundām , portālam lūgt izņemt jo redz situācija tika atrisināta tad nu skaidrs kurš ir šo problēmu iemiesotājs !

V vecāki 1gadniekam 03.08.2021

jā, nauda tika pārskaitīta, atvainošanās saņemta, ko vēl mēs varētu no šīs situācijas sagaidīt?

S Sanita Meļķe 03.08.2021

Par ko meitenei bija jātvainojas?!Par izdzerto kafiju?Vai izēsto ledusskapi?!Kauns!Pieaudzis cilvēks-tēvs un šādā veidā par visām varītēm cenšās pazemot jaunu meiteni, bojā viņas reputācija, tikai savu ambīciju apmierināšanai!Kretīnisma kalngals!

L Lauma123 03.08.2021

Manupràt Jums vajadzetu atvainoties auklītei par nemelnošanu , nejau viņai jums jaatvainojas jo nejau viņa rakstija sudzibu bet jūs !
Auklītes vieta es rakstitu sūdzibu par jums lai nesadarbojas ar tādu ģimeni kā jūs , un pievienotu vel bildi ko atļāvaties izdarīt jūs! (Lai auklītes saprot ar kadu ģimeni ir darīšanas jo lai vai cik liela alga nebutu , NAUDA NEVIENU LAIMĪGU NEPADARA)

D Dārta Keršule 15.08.2021

Sanija ir auklējusi manas meitas gada garumā un varu par viņu un viņas veikto darbu tikai to labāko. Tika darīts pat vairāk kā bijām vienojušās, meitas vēl joprojām ar lielu prieku satiekas ar Saniju. Ceru, portāls pēc iespējas ātrāk izņems šo apmelojošo sūdzību.