www.sudzibas.lv Aukle Helēna V. Attieksme pret berniem

Aukle Helēna V. - Attieksme pret berniem

Labdien,Manu bērnu, un izrādās arī pa pusei paziņu bērnu, īsu brīdi pieskatīja no skata burvīga kundzīte no Iecavas vàrdā Helēna V. Pašā sākumā domāju, ka mums ir parādījušās viedokļu nesakritības. Jau apsvēru domu uzstādīt video novērošanas ierīces, lai pārliecinātos par aukles labo slavu (bija rekomendācijas, ka jauka aukle). Helēnai V. bija tendence katru nedēļu prasīt lielāku algu, regulāri uzbāzties kaimiņiem, ar manu bērnu kā izrādās vilkties ciemos pie visiem, kas izrādīja kaut mazāko interesi par viņu. Beidzot tam visam atradu izskaidrojumu- šī vājprātīgā sieviete ir auklējusi attālu man pazīstamu cilvēku bērnu. Video ir redzams:- kā viņa turpat kameras priekšā piemīž bļodu un savus mīzelus iejauc bērna ēdienā;- šo ēdienu ar varu, bērnam fiksējot rokas pie barošanas krēsla, iebaro mazajam;- bērns mēģina pretoties šim ēdienam, protams, nosmērējas, tiek grūztīts pa grīdu, apsaukāts.- izmanto iespēju no ģimenes krājumiem papildināt savējos - kafijas, pulvera atbēršana, tualetes papīra zagšana.- bērns tiek pacelts aiz pirkstu galiem un tāds nēsāts pa istabu - viņam sāp un viņš histēriski raud.- to visu viņa dara pilnībā izģērbusies. Mugurā nav pat veļas.Šis viss izklausās pēc murga, bet diemžēl tā ir taisnība. Arī manā gadījumā viss liecina par līdzīgu vardarbību pret manu bērnu, viņas komunikācijas veids ar svešiem cilvēkiem, šņores mēģināšana piesiet bērna kapuces, lai bērns ietu viņai " pie kājas".Šī sieviete ir slima.Lūdzu neatstājiet viņai savus bērnus.

C

ilmaars 27.04.2015

RedzējuBez tabu, trūkst vārdu. Slima vecene. Bieži vien visnenormālākie ir tieši tie cilvēki, kas izskatās godbijīgi, kārtīgi, laipni.

P pffffgghm 27.04.2015

a nu tad ilmaars, noticeeji ja? nu jaa, citadaak jau jums sitaadiem apdaliitajiem, nezinu, kaa butu dzivot. bez ""bez tabu"" un ""panoraamas"" un apollo, un delfi, un kasjauns.lv, jo tie tak atver acis uz pasauli (!)
zini, lohatron, izlasot so sudzibu, es jau sakumaa, bez visadiem bez tabu zinaaju, ka autore raksta patiesiibu. bet tadiem kaa tev apdalitiem lopiem, IR jaaredz sizhets lai tev nokristu no galvas un aciim ... suuds.
mudaks.

Y yohoo8 27.04.2015

ilmaars tak ir debiloids ko gan no tāda var gribēt !

A aapaac 30.04.2015

VEL TIK TAA TRUUKA. ARI MELNAA MAGIJA IESASITIITA.
NU TAD TIEM BEERNIEM TUR BUUS PZD. JA NEKO NEDARIIS UN SEVSIKI JA VECAAKI VEEL ""NETIC TADAAM BLENAAM"".

A aapaac 30.04.2015

VEL TIK TAA TRUUKA. ARI MELNAA MAGIJA IESAISTIITA .
NU TAD TIEM BEERNIEM TUR BUUS PZD. JA NEKO NEDARIIS UN SEVISHKI,
JA VECAAKI VEEL ""NETIC TADAAM BLENAAM"".

A AZ6 02.06.2015

Kur var apskatīt video, ja tā ir tā pati auklīte par ko iet runa neticu! Pie manis nostrādāja gandrīz trīs gadus un sliktu nevaru neko pateikt. Tikai labas atsauksmes, Jums līgums ar viņu bija, vai nodarbinājāt neoficāli, es maksāju 3, 80 0euro stundā un nebija nekādu problēmu par algas paaugstināšanu!
Kamēr neredzu video neticu! Zinu vienīgi ka viņa piekopa urīna terapiju, itkā ārsti ieteikuši, man pretto nav nekādu pretenziju!