Aukle Anda Putniņa Apes ielā - Auklītes pakalpojumi

Iesaku vairākkārt pārdomāt izvēli - sākotnēji viss šķiet lieliski - auklīte ir jauka, spēlējas, dzied utt. Tas ir līdz mirklim, kamēr viss notiek pēc viņas prāta. Ja nevarēsiet izdabāt - viss kļūst neprognozējams - apslēptas dusmas, kas, iepējams, jāizbauda arī bērnam.

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEDRĪKST MAKSĀT AR PRIEKŠAPMAKSU - rezultātā iemaksāto naudu pazaudēsiet un jūs vēl nosauks par krāpniekiem, kas nevēlas norēķināties par saņemto pakalpojumu.

Iesaku vairākkārt apsvērt, vai tā ir pareizā izvēle.

T TT57 05.06.2014

Sudziba nav teikts, ka pret bernu auklite ir izturejusies slikti, tiesi preteji.
Kas attiecas uz sudzibas autoru varu minet ka iespejams Jusu prasibas pieauga ar laiku un sakotneji netika atrunatas, tadel no aukles ari tada attieksme. Vairakums vecaku grib perfektu aukli par minimalu samaksu un tas nav normali
Ja maksajat ar prieksapmaksu seit citus nav javaino.

L Lepnā Lavīze 05.06.2014

Jā, vai par auklīti sociālo nodokli arī iemaksājāt kā darba devēji?

L Laasiite_ 25.09.2020

Varu pievienoties sūdzībā teiktajam vārds vārdā.