www.sudzibas.lv Audi Moller lidosta REMONTS 2000-Ls par ko ?!?!?!?

Audi Moller lidosta - REMONTS 2000-Ls par ko ?!?!?!?

Sveiki!
Sūdzība sekojoša - Manai Audi A6 2.0 tdi 2006.g. braucošā gaitā pēkšņi iemirgojās lampiņa - sarkana eļļas kanniņa, ar uzrakstu Oil preasure. Nospiedu chek un parādījās info, ka lai noslāpēju dzinēju un pārbaudu eļļas līmeni - tā kā tas notika 3 km līdz mājām - mierīgi aizbraucu (mašīna strādāja ļoti ļoti normāli - kā parasti) un apstājoties pārbaudīju līmeni - viss super līmenis bija kā vajag - nodomāju gļuki...bet...
...nākamajā dienā mēģinu startēt dzinēju - pielec, bet tai pašā laikā iedegās tā pati sarkanā eļļas kanniņa un dzinējs šoreiz pats izdomāja apstāties (bet izslēdzās ārā arī ļoti ļoti normāli).
Protams nākamais solis, ko daru ir zvanu - Audi centram Moller auto, kur iepriekš, es uzsveru - TIKA VEIKTAS VISAS APKOPES - gan garantijas, gan pēcgarantijas laikā. Protams mašīnu es dabūju aizstums saviem spēkiem uz turieni, un tad tikai sāākāāss - Audi centrs man paziņo, ka mašīnai ir beigts eļļas sūknis un līdz ar to arī turbīna izskatās beigta - 900-Ls sūknis, turbīna 800-Ls un darbs protams...kopā ~ 2000-Ls - pēc šādas zinjas mani protams pārņēma LIELS šoks... Tālāk jau sarunas gaiti bija sekojoša: Audi centra pārstāvis man paziņoja, ka es neesmu pienācīgi uzturējis eļļas līmeni mašīnā, tapēc arī visa šāda jezga (punkts).
Tātad, pēc tam kad es savu AUDI vienmēr vedu remontēt Audi centrā un taisu regulāras/obligātās skates (pēc komjūtera datiem) un vienmēr esmu punktuāls, un pie tam maksāju lielas naudas Audi centram - tad rodas sekojoši jautājumi:
1. vai tomēr Audi centram nav jājūtās vainīgam pie visas šīs jezgas ?
2. vai man kā parastam lietotājam ir jāzin, ka pie sarkanas eļļas lampiņas iemirgošanas ir momentā jāapstājas? (kaut arī pat angliskā versijā - NAV rakstīts -> Nekavējoties apstājieties)
3. vai tad no sākuma nav jādeg dzeltenai lampiņai - kas brīdina?
4. un ja audi centra darbinieks man pasaka, ka es neesmu ievērojis eļļas līmeni motorā - man būtu "jādzīvo" motorā un katru dienu jāseko līdzi?
p.s. līdz kārtējai eļļas maiņai man vēl bija atlikuši 1600km (nobraukums 101`000km)
IESAKIET LŪDZU KO DARĪT ?
PALDIES JAU IEPRIEKŠ !

U

K Kārlis 12.11.2009

Raksta autoram: Tu tiešam esi muļķis, vai par tadu izliecies. Katrs zin, ja iedegas sarkana eļļas lampiņa tad kategoriski braukt talak aizliegts. Oranžai lampiņai jadeg nebija. Pats vien esi vainīgs.

A aleksandrs 12.11.2009

Tu esi pilnais idiots!brauc labi trolejbusa!!!

E Eseseseseseseses 12.11.2009

nevajag tik rupji kliegt uz autoru...2000, - latu tomeer ir veeraa njemama summa par auto remontu..to, ka taadas briidinaajuma dzeltenaas gaismas uz a/m panelja nav, to vajadzeetu zinaat...to, ka peec sarkanaas ellas kanninjas iedegsanaas pat 3 km nedriikst nobraukt, nezinaaju, es arii liidz maajaam buutu aizbraukusi.
autor, njem masiinu aaraa no audi servisa (tas, ka vinji tev cenu ir nosaukusi automaatiski nenoziimee, ka masiina tur arii ir jaalabo; ja liidz sim jums ir bijusi laba sadarbiiba, tad aciim redzami taa tas vairs nav), dodies uz citu, tik pat profesionaalu, bet uz pusi leetaaku un iesaakumaa vispaar noskaidro, vai audi servisa centraa atklaataas 'probleemas' tavam autinjam vispaar eksistee..laiki tagad gruuti un uz maksaatspeejiigiem klientiem ne viens vien censas uzvaariites..

A aicis 12.11.2009

Nu ka sieviete brauc bez eļļas spiediena es vēl varu saprast, bet vīrietis un vēl par kaut ko sūdzās.Labi ka tas motors vispār vēl ir remontējams.

T Tontons 13.11.2009

Ja nobraukums ir > 100 000 km, tad garantija ir beigusies... Un te nu Audi centru vainot vairs nevar. Dodies vien uz kādu mazāku servisu, kur veiks diagnostiku un notaksēs skādi uz ievērojamāk zemāku ciparu.

Man tieši tāpat bija ar Ford centru (tai pašā lidostas servisa ēkā, kuru pēc tam Ford pārdeva Audi...). Atteicās ģenerators - un tieši vienu nedēļu pēc garantijas beigām. Ford izkalkulēja skādi uz 800 Ls + darbs. Aizdevos uz citu servisu, kas ieteica variantu pārtīt ģeneratoru par 120 Ls ar visu darbu. Tā arī izdarīju un braucu vēl līdz šai dienai.

D Džons 13.11.2009

Mjā smagi esi ielidojis!
Nav tikai skaidrs, kā tev kā vīrietim nepieleca, ka situācijā, kad uz paneļa DEG kāda sarkanā kontrolspuldze (piedevām eļļas spiediena lampa) momentā nemeti mierā!!!
Man gadus 20 atpakaļ tieši šāda situācija gadījās ar veco labo "žigulīti".
Laižu pa Krasteni un pēkšņi bāc nav eļļas spiediens! Es zibenīgi malā, izslēdzu motoru, paskatījos - eļļa ir, tad piešķīlu uz mirkli un ieklausoties bija dzirdams, ka motoram tāda nedaudz metāliska skaņa parādījusies. Neko, uz evakuatora, tad pie večiem, šie nomainīja sūkni un varēju atkal maukt talāk.
Bet par tavu šaizi runājot, varu ieteikt pačekot Raiser servisa cenas šādam remontam, ir vēl arī citi servisi, bet šitie kāreiz visvairāk Audi un WV remontē, jo Audi centram (tāpat kā jebkuram citam autorizētajam servisam) ir vienkārši pataloģiskas cenas. Es nešaubos ne mirkli, ka to remontu noteikti ir iespējams veikt lētāk, galu galā gan jau pa kādu 1000Ls iespējams nomainīt motoru un arī turbīnu, jo ir ne mazums mašīnu pēc avārijām, kur dzinējs ir lietojams.
Konkrēts piemērs: man kādu 2 gadus atpakaļ Chrysler nobira automātiskā kārba. Remonts +/- 700Ls un garantija nekāda. Beidzās ar to, ka par 350Ls uzliku citu b/u kārbu un brauc tā mašīna vēl šodien.
2000 par motora un turbīnas remontu izklausās pārāk šerpi noteikti ir vairianti, lai veicas!

P puh 14.11.2009

Lohiem ta arī vajag ka nevar apstaties pec tam kad iedegas sarkana lampiņa...maksa gudrais čainik:)))

K Kleo 14.11.2009

--------------------------------
Vajadzētu gan zināt, jo to māca autoskolā = ja panelī deg sarkans brīdinājuma signāls, tālāk braukt nedrīkst! Un nav svarīgi, vai durvis vaļā, vai rokas bremze nav atbrīvota vai problēmas ar eļļu.

Bet citādi - garantija te nelīdzēs. Tā kā klausi vien padomiem par lētāku servisu vai turpini pārmaksāt Audi centram.

M Marteens 15.11.2009

Slinkums lasīt komentārus, bet n lieta sekojoša...Abi nenobirst uz reiz.No ik dienas varu teikt, ka pasāts (ar 100% identiskiem dzinējiem) ar nobraukumu virs 200tk un eļļas maiņai tuvojoties pēc kārtējiem 15tk nekas nav nekad tamlīdzīgs noticis.Lieki piebilst, ka eļļas pieliešana vispār nav bijusi vajadzīga starp maiņām...Spried pats kas ir vainīgs.Ražotājs vai serviss.

J Jēkabs 26.11.2010

KLEO-..man jau 5 gadus sharanam deg sarkanā lampiņa ka rocene itkā norauta...Vienkārši drusku gļuko kāds indikators-tādēļ jau nav jāmet mierā un jāsauc treilers..Ta man visu laiku ar kājām jāiet būtu..Galvenais ir uzpasēt eļlu un tosola līmeni, lai motors nepārkarst-pārējais ..lai deg..

M Mr.A 20.06.2011

Iemācies "ļoti ļoti" normāli rakstīt.
Ja nākamajā rītā mašīna nebūtu noslāpusi, varu derēt ka tu nobrauktu vēl hz cik km.
Veiksmi dzīvē.

I inkognito 16.12.2011

Nekas nenotiek vienā dienā, eļļas spiediena lampa var iedegties arī tad ja ir sliktas kvalitātes eļļa ielieta, vai tāda, kas nav paredzēta tieši šai mašīnai (BMW ir šāds niķis 100%). Jūtams ka te ir bariņš ''čaiņiku'' kas stāv pie servisa durvīm kā apmīzušies ar jaunām problēmām, ko vēl nepārzin, bet padirst jau vajag, vai ne?!;) Iespējams audi centra pārstāvis arī ir manāms starp viņiem.
Katrā ziņā kosmiskas cenas meklē alternatīvas citos servisos. Vai arī strīdies un paliec pie sava ka viņi ir nepiemērotu eļļu ielējuši.

Z zane123 04.01.2012

Nja zinama problema, bet parasti pie vainas ir ellas sukna piedzinas varpstinja, bet diemzhem turbina ar noplist uzreiz!darbam vajadzetu izmaksat kadi 1200ls, bet servis nav pie vainas, ja nu vienigi par daudz naudu njem!!!

A AUDI 16.10.2014

Serviss noteikti nav vainīgs! Bet nu iemeslu gan atrada: eļļas līmenis zems! lai arī Audi pilnīgi noteikti zina, ka tas ir ražošanas brāķis un 2, 0 TDI eļļošanas problēmas dēļ vārpstas un zobratiem ir zināmas līdz pat 2009. gada 2.0 TDI motoriem!
Cik lasīju forumos, tad vismaz Lielbritānijā tie, kas veikuši regulāras apkopes pie AUDI oficiālā dīlera, šo izdevumus seguši 50% apmērā arī pēcgarantijas beigām! Takā mūsu Moller ir kur augt!