www.sudzibas.lv Atveram.lv/ Neadekvāts uzcenojums

Atveram.lv/ - Neadekvāts uzcenojums

Man radās problēmas ar durvju aizvēršanu, izdomāju neapdomīgi izsaukt attiecīgu servisu - https://www.atveram.lv/, kur rakstīts, ka aptuvenās izmaksas ir ap 35 eiro, bet bla bla, meistars var noteikt summu uz vietas. Telefoniski arī nosauca mazāku summu, aprakstot kāda man ir problēma. Neapdomīgi, jo youtubē ir daudz pamācību, kā to var izdarīt, konkrētais risinājums, ko meistars arī izdarīja - slēdzenes cilindra maiņa, prasa aptuveni vienu minūti, viena skrūve. Ja pats to dari, tad izmaksas iekš pašas cilindra ar atslēgām un tas ir viss.

Meistaram nepatika, ka es vēlējos paskatīties, ko viņš dara, kā arī atšķirībā no youtubes, viņš biki ilgāk ņēmās, laikam būtu dīvaini prasīt to summu, ko viņš paprasīja par 1 minūtes darbu.
Tātād cilindra nomaiņa, protams ar pašu atslēgas cilindru man prasīja 63 eiro (reali 1 minūtes darbs) . Kādas šai firmai būtu izmaksas pie nopietnāka gadījuma, simtiem eiro laikam.
Čeku neizdeva. Man ir mācība, paskatīties šādas lietas youtubē.

Vienīgi šādi servisi jāsauc, ja durvis nevar atvērt no iekšpuses vai ārpuses, bet nu konkrēti es, konkrēto firmu nesaukšu, jo tad tiešām pie sarežģītākiem gadījumiem, diez vai 35 eiro (mājas lapa) vai 63 eiro neprasīs, bet simtus, neesmu miljonārs.

Ceru, ka ir citi uzņēmumi, kas par 1-5 minūšu darbu, prasa adekvātas summas.

C critical thinker 16.06.2019

cena, protams, uzskrūvēta. bet -- vai meistars dzīvo blakus dzīvoklī? viņa brauciens arī ir jums patērētais laiks.un tas, ka meistars ir dežūrā. jo šie darbi nav ieplānojami no 9-17.

N Nooby 16.06.2019

Čeku tā arī neiedeva? Kā tas var būt? Tad kāpēc uzreiz nepazvanīji VID viņa klātbūtnē? Čeks ir tik pat svarīgs dokuments kā jebkāda veida līgums

V vienkaarsiCilveeks 16.06.2019

Neesmu pirmo reizi šajā saitā - sūdzības.lv, domāts, vienmēr zem citu cilvēku negatīvās pieredzes, būs "gudro" komentāristu kritika :D ne tik nepieklājīga - delfi/tvnet līmenī, bet tomēr, vnm kaut ko gudru pateiks, tad man ir jautājums, ja Jūs esat tik zinoši, ko Jūs darāt iekš šī saita. Var uzkrūvēt cenu līdz 200 un 1000 eiro, laiks, brauciens, vēl kaut kas. Tas ir tāds, kā triks rakstot mājas lapā sākot no 35 eiro. Ja 1-5 min darbs prasa 60 eiro, tad nu, cik prasīs 10-20 minūšu darbs pie nopietnākiem gadījumiem.

Arī viltīgi prasīt nenoapaļotu summu, cerot, ka es pats noapaļošu, ko es arī darīju, jo es neesmu skops, man pat patīk cilvēkam nedaudz vairāk piemaksāt, par godīgu darbu, tas kas man nepatīk, kad es sāku par to visu domāt, ka tomēr neadekvāti uzskrūvēta summa.

Mana vaina un kļūda, ka es pats neiedomājos youtubē, paskatīties, kā to jādara un tas nav sarežģīti, ar nosacījumu, ka durvis var atvērt, nevis kā citos gadījumos, tās nevar atvērt, tad nu bez šādā servisa neiztikt.

Mans mērķis arī, ir lai cilvēkiem ir priekštats, cik maksātu 1-5min darbs konkrētājā gadijumā pie konkrētā uznņēmuma. Runājot par čekiem, neesam lūdzu naivi, paprasot, arī neiedotu, ja tā attiecīgi strādā.

Man patīk šie gudrie kritizētāji, tos es novēroju daudzos sūdzības.lv rakstos, ne tikai manos :D, tam jau es iepriekš sagatavojos.

Tā kā cilvēki, lūdzu esam uzmanīgi un šo to paši varam iemācīties no youtubes (tas ko pat meistars negribēja lai paskatos, vismaz youtubee es varu skatities cik uziet).