www.sudzibas.lv Atrums Motors Sia Nebrauciet likt gazes iekartu!

Atrums Motors Sia - Nebrauciet likt gazes iekartu!

Izdomāju uzlikt gāzes iekartu savai automašinai,paziņa ieteica likt firmā" ĀTRUMS MOTORS".Aizbraucu aprunajos,izklausījas sakarīgi čaļī,sarunāju laiku,ar to bij viss ok,nevaidzeja gaidīt 100 gadus,uzlika tai paša dienā! izbraukājām pāris dienas,itka nekas viss kartībā tikai čota dačiks radija no sākuma mazāk pa pusi bākas ka jau pienākas,dienu vēlāk parādija lidz galam pilnu,kaut arī mēs nebijām pildijušies! Uzvaniju pateicu kad dačiks gļuko,teica lai piebraucu! Aizbraucu,kauko ar kompi paskraidija,pieslēdza,parādījas tukša bāka,tas jau vsmz tuvu pie patiesības! Aizbrucu iepildijos,pusi bāku iegāzu gāzes,kā radija tukšu bāku,tā ari radija!-zvanu,saku atkal šaize,atkal saka lai braucu,uz to servisu,atbraucu(2 reize) sāku pamazām tēmēt uz to kad kas par herņju jums te---šis viens no tiem darbiniekiem( Aleksandrs),saka kas jums īsti nepatik,mašina brauc?brauc....ko jums vel vajagot?!?! es godigi sakot izbrinijos-samaksajot 600 eiro,man vel pasaka seja,ko tu te vsp esi iedomajusies,un ko t te gribi,nu nestarda dačiks nu nekas,toties mašina ripo! Uzbļava visru man,piesledza kartejo reizi kompi,itka nosita atkal nost to raditaju kas nerada vsp tagad neko....un teica lai braucu prom un nebojaju viņu nervus!!!! Nekad mūžā vairak turp nebraukšu un neiesaku jums! Atieksme vnk nosita nost! Par manejo naudu un vel sūta rupji sakot dirst!

K