Ātrie kredīti - Stulbums

Lūdzu, sāciet domāt ar galvu. Savā esošajā bankā Jūs varat dabūt patēriņa kredītu, kur nebūs jāmaksā neadekvātas summas, lai uz pāris mēnešiem dabūtu papildus naudu. Neesmu reklāma bankām, bet pēc pieredzes zinu, ka ātrie kredīti vienkārši ir migla acīs, kur dabū tikai zaudējumus.

Komentāri (5)

Nandia 29.01.2013

Tie kas ņem 'ātros kredītus' neapdomājot savas iespējas uz apmaksām paši tik sev bedri rok - neņem, ja nezini vai varēsi atdot un viss! Nebūs nekādas problēmas ar tiem nekad!
Kāpēc 'ātrie kredīti' ir slikti?! Ārkārtējos gadījumos tie tieši ar to ir labi, ka ir ĀTRI iegūstami un nav jāmetās uz abku unnezin kādas formalitātes jāveic.
Ir gadījies, ka vakarā zvans - steidzami vajadzīga summa 100Ls no rīta! Ņemu 'ātro kredītu' izrēķinu dienas, kad NOTEIKTI varēšu atdo un protams rēķinos ar papildsummu! Nepatīk tev šī papildsumma?! - Nu neņem to kredītu!!! Pēc tam nevari laikā atdot - pagarini.., Nevari?!?! nu tā ir tava vaina!
Ņemot kredītus ir noradīts - aizņemies atbildīgi!!

AkisE 31.01.2013

Pilnībā piekrītu Tev. Sāciet taču domāt, tas vairs nav izturams, skatīties kā Jūs paši sagraujat ekonomiku.

Neuzskatu, ka ātrie kredīti ir migla acīs.
Ātrie kredīti ir iespēja aizņemties ātri nelielu naudas summu. http://naudasguru.lv/
Patēriņa kredīti piedāvā lielāku naudas summu. http://naudasguru.lv/paterina-krediti/

M Milka 18.09.2013

Bet bankas vispār negrib dod nekadus kreditus tiem, kas gada garumā kadreiz ņem atrus kreditus, kaut šie krediti ir jau atmaksāti.Kada ir izeja, ja ir vajadzība pēc kredita?Atkal ņemt atru kreditu ar augstiem procentiem?Jo bankas nedod.

A aleksandra S 25.09.2013

Уважаемая администрация сайта www.sudzibas.lv!, прошу обратить внимание на беспорядок на вашем сайте, который навел пользователь под названием "bambarbia2221" . Я хотела опубликовать жалобу, но, к сожалению, почти все страницы в рубриках об организациях и предприятиях засыпаны хаотичными символами клавиатуры. Этот человек зарегистрировался под тремя пользователями под названиями" nufrik", "Mrs" и "mr23" Доказательством подставных пользователей является то, что пользователи созданы один за другим в течении нескольких минут, 25.09 и опубликованы в следующем разделе http://www.sudzibas.lv/julija-gribuste-c30437.html#comment Этот пользователь набирает для массовости 5 страниц хаотично набранных знаков, чтобы визуально и количественно увеличить число жалоб конкретной персоне, написав лживые доводы без доказательств ( на почве личной неприязни), а чтобы не казалось подозрительным, он делает тоже самое в других рубриках( хаотичный набор знаков клавиатуры). По времени вы сможете определить с какого раздела он начал и какие рубрики засорил .Наведите пожалуйста порядок в следующих разделах, так как там нельзя добавить комментарии.
http://www.sudzibas.lv/spice-rimi-c30383/page/5
http://www.sudzibas.lv/sia-celojums-tev-c30149/page/5
http://www.sudzibas.lv/sia-celojums-tev-c30149/page/5
http://www.sudzibas.lv/dzintars-baltijas-kausetais-siers-ar-garnelem-c30387.html
http://www.sudzibas.lv/akademija-mon-platin-c30439.html
http://www.sudzibas.lv/autoskola-qeinsteinsr-c30453.html

и другие.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes