Atpūtas un Spa centrs "Magnolija" - Latvijas "Hammam"

03.05.2013.Izvēlējos salonā "Magnolija" Rīgā Bruņinieku ielā 28 piedāvāto ķermeņa masāžu "Hammam" . Manas vīzijas bija, ka zem šī nosaukuma saņemšu pakalpojumu, kas atbilstu tāda paša nosaukuma pakalpojumam Turcijā un Ēģiptē. Protams ka ķermenis tika pārklāts ar speciāli uzkultām ziepju putām (nelielā daudzumā), sekoja (iesācējas masieres) masāža un atkal putas. Ar speciālu cimdu KESSE tika veikts ķermeņa pīlings. Pīlings tika veiks nesagatavotai ādai, jo tā vēl nebija paspējusi ne "atmiekšēties", ne poras atvērties. Realitāte mani satrieca, jo faktiski tā bija vairāk nekvalitatīva slapjā ķermeņa masāža, kas maldinoši slēpta zem nosaukumu "Hammam". Visu vakaru vēl tirpa roka no nepareizi veiktas masāžas. Pirmsvētku prieks tika sagandēts. Ja jums nav kur likt naudu, tad varat pamēģināt, bet es saviem draugiem un radiem aizliekšu apmeklēt šajā salonā šo masāžu.

D

S screama 11.03.2017

Nepērciet dāvanu servisā dāvanu karti SPA centrā Magnolia, jo pierakstīties var tikai patstāvīgie klienti piektdienas dienas vakarā un lielāka uzmanība tikai patstāvīgajiem klientiem. Telefoniski uzzinot, ka ir dāvanu karte, administratores balss paliek vēsa un pieraksta tikai darba dienās un tādos laikos, kad nevar tikt cilvēks, kurš strādā daba dienās. Es nemēdzu rakstīt sūdzības, bet telefonsaruna bija tik nepatīkama, ka saņēmos uzrakstīt, lai informētu cilvēkus, kuri pirks dāvanu karti, lai dāvanu saņēmējam nav vilšanās.