www.sudzibas.lv Atpūtas komplekss TURBAS nevari zināt vai netiksi piekrāpts

Atpūtas komplekss TURBAS - nevari zināt vai netiksi piekrāpts

Neticiet cilvēkiem kuri paceļ www.turbas.lv norādītos kontaktu telefona numurus, tie acīmredzot ir nepareizi, jo vienā dienā zvanot uz šo numuru pasūtījums par pirti tiek pieņemts nākošajā dienā neviens vairs neceļ telefonu un pēc 2 dienām vienkārši pasaka neko nezinam pirts jau izīrēta citiem un neesam ar jums visoār runājuši.
Mega nekompetenti ir šis atpūtas vietas darbinieki !!!
Labāk izvēlaties citu atpūtas vietu vismaz zināsiet, ka kā saka ''vīrs un vārds'''nevis mazi naudas maciņi kuri sajūt naudas garšu lielāku un ir ar mieru ''piečakarēt'' citus cilvēkus . Bet neaizmirstiet, ka šiem 10 piečakarētajiem cilvēkiem ir vēl pa vismaz 50 paziņām kuriem tiks ieteikts neizvēlēties šo atpūtas vietu, kas jau veido krietnu pulku :)))) jums nelojālu klientu

Pārējiem IESAKU neticat šiem cilvēkiem, ja negribat savus svētkus sabojāt !!!

Z

V viana 13.06.2010

Un šie cilvēki ceļ nepamatoti augstas cenas tiem, kas ir no Rīgas.Pārējiem, kas Rīgā nedzīvo ir zemākas cenas.uzcenojums par Jaungadu un Jānu svinēšanu trīskārtīgs...

A Aste 21.06.2010

Man arī ir nācies saskaties ar nejolālu un nepatīkamu attieksmi no šī uzņēmuma VADĪBAS!

A aldis 06.07.2010

nezinu kas jums nepatik man nereizi nav bijusi starpgadijumi uzskatu ka ta ir firmas nomelnosana

D Doks 08.04.2011

Šie ir "miljona" pelnītāji!!! Naudas dēļ gatavi pārdoties pašam nelabajam! Mani ar draugiem arī tāpat piečakarēja... aizbraucām no Rīgas uz vietas apskatījāmies gan pirti, gan viesu namiņu... Šie uzreiz prasa no kurienes esam, sakam ka no Rīgas, šie uzreiz nosauc augstāko cenu kura bija mājaslapā (kaut vai nebija sezona - marta vidus). Labi, lai iet arī šī cena, visu sarunājām, ka ņemsim uz brīvdienām pēc nedēļas. Jau tuvojās norunātais datums un dienu pirms ierašanās piezvanījām par kaut kādu jautājumu, bet šie izliekas, ka neko nezin un ar mums nav runājuši un pirts ir izīrēta jau citiem. Naudas kāsēji!!! Ja negrib izīrēt tad lai saka ka nē, nevis klusē un melo, ka nekā nezin...pēdējā brīdī izrādās viss plānotais pasākums izjūk! Katrā gadījumā citiem neiesaku par velti tērēt laiku ar šo alkatīgo kantori!!!