atpūtas komplekss RONĪŠI - NAV VIETAS

Šovasar ceļojām ar ģimeni pa Latviju un naktī no svētdienas uz pirmdienu bija nepieciešams apmesties kādā kempingā. pa ceļam bija Atpūtas komplekss (turpmāk-AK) RONĪŠI. Šajā AK mājiņas padomju laika, nav ūdens, ir tikai elektrība un divstāvu metāla gultas. tas viss ok, un pārlaist vienu nakti šādā mītnē var. bet,....pirmkārt attieksme!!! tante pārbolītām acīm uz mani skatās un var saprast, ka neesam šeit vēlami. var nojaust, ka mājiņas ir tukšas, visapkārt pilnīgs klusums, bet tante pasaka, ka vecās mājiņas nav pieejamas, jo ir netīras, tikko esot aizbraukuši cilvēki no sporta spēlem. ir pieejamas tikai jaunuzceltās mājiņas pa Ls35-70 par nakti. protams, ka neesam gatavi maksat šādu naudu par vienu nakti.
diez cik laika prasītu aiziet un izslaucīt vecos koka dēļus un iedot segas, lai varam pārlaist nakti??? uzskatu, ka t'abija riktīga naudas izspiešas, lai tikai mēs paņemtu dārgo mājiņu un var;etu nopelnīt. protams, ka šajā ak nepalikām un braucām tālāk....

Minesota 14.09.2012

Varbūt no rīta vajadzēja ierasties jauniem atpūtniekiem, kas ieprieks bija rezervejusi tās mājiņas... a te jūs ar savu gulētgribēšanu.