www.sudzibas.lv Atpūtas komplekss Kalves Krāpšana, slikts servis, ugunsdrošība, sanitārās normas

Atpūtas komplekss Kalves - Krāpšana, slikts servis, ugunsdrošība, sanitārās normas

Ar draugiem 08.08.2020 ieradāmies uz iepriekš rezervētu viesu namu "Kalves" Ģibuļu pagastā.
Saimnieks sagaidot mums uzreiz pateica, ka viņš visiem viesiem nāk pretī un tas izpaudās ar to, ka vienu no mūsu rezervētajām mājiņām ezera krastā iedeva citiem, jo viņi bija vairāk līdz ar to varēja vairāk uz viņiem nopelnīt. Mums līdz ar to iedeva citu iepriekš nepabrīdinot. Dzīvojām divos namos "Sofija un Linda") pie tam meitene, kas rezervēja mājiņas divas dienas iepriekš ar saimnieku sazvanījās un viņš apstiprināja, ka nekas nemainās un vis ir labi. Mēs bijām ģimeņu draugu kompānija kopā 14. Cilvēki no tiem divi bērni 1,5 un 2 gadi, divi 6-gadīgie un trīs pusaudži, pārējie viņu vecāki. Mājiņas tika izvēlētas tā lai netiktu sadalītas ģimenes. Rezultātā vienai ģimenei nācās gulēt sadalītiem. Tā kā mēs bijām iemaksājuši avansa maksājumu un bijām piekusuši nācās mājās pieņemt, bet tad atklājās daudz citu nesmuku lietu pār kurām mums saimnieks nepabrīdināja. Tā kā mēs atpūtāmies ar maziem bērniem gribējās lai ir daudz maz komfortabli un droši. Bet realitāte bija briesmīga. Šī vieta maziem bērniem ir bīstama un nepiemērota par ko arī netikām brīdināti. Pirmkārt, kas mūs izbrīnīja, bija solītais ledusskapis, kas izrādījās nemaz nav pieslēgts pie elektrības, uzdodot saimniekam jautājums kādēļ tā, šis smiedamies mums Saka ka tas ir skapis ar ledu un ledus tur ir iekšā sasaldēts plastmasas 1.5 litru pudelēs, izrādījās, ka ledusskapim nemaz nav vada, tas ir nogriezts un kalpo kamēr pudelēs ir ledus, kas pie tā, ka durvis hermētiski nenoslēdzas, īpaši neatdzesēja un 6. Grādus kam jābūt neuzturēja. Papētot ciešāk izrādījās, ka ledusskapi iepriekš izmantoja slimnīcas laboratorija analīžu paraugu uzglabāšanai par ko liecināja uzlīmes pie plauktiem (neizmantota plazma) . Vai tādu vispār var izmantot pārtikai? Tā kā mēs rēķinājāmies uz normālu ledusskapi līdzi ņemam produktus kas siltumā bojājas. Nerunājot par kokteiļu ledu, kas ātri vien pārvērtās ūdeni. Pārbaudot Gaismas slēdzi mājiņā, izrādās Gaisma nedeg, kas arī netika brīdināts. Elektrība mājiņās ir tika no 21: 00 līdz rītausmai, jo tika darbināta ar ģeneratoru, kas ir ļoti skaļš, labi ka bija patālu no mums, jūtu līdzi kaimiņiem kas gulēja mājiņās blakus. Dušas, kas solīta arī nebija, kempinga duša izrādījās ir paciņas ar plastmasas konteineri kur galā klausule, bija salikta iepakojumā nesagatavota lietošanai. Ūdens ir jāņem no divām mucām kas stāv pie vasaras terases. Ļoti "noderīga" mazuļiem.
Uz mājiņām ved koka dēļu celiņi, kas ir ļoti padiluši un visur rēgojas centimetru garas sarūsējušu naglu galvas, kas mazam bērnam uzkāpjot var beigties traģiski, jo kurpju zoles ir plānas. Pa zālienu bija izmētātas ogles, kuras mazākie bērni ņēma rokās un smērējās.
Vasaras terase var noderēt tikai tad kad nav lietus, jo jumts ir kā caurduris, terases sienas ir nesen pavirši salabotas visur rēgojas spīdīgi skrūvju gali, kas nav nokniebti, un atrodas tādā augstumā, kur visi aiz viņiem ķērās. Tieši mazāko bērnu galvas augstumā. Ko līdz mēs saimniekam par šo visu izteicām pretenzijas, viņš kļuva kašķīgs uz visiem mūsu pārmetumiem smējās, teica, ka neko nesolīja, pēc tam pazuda tā arī neko neatbildējis. Satumstot un ieslēdzot ģeneratoru izrādījās, ka Gaisma terasē un tualetē nedeg, gāju skatīties, kas pa vainu. Istabā no loga karājās vads ar kontakt dakšu, kuru ieslēdzot kontaktligzdā sāk skaļi kaut kas dūkt, istabā pazuda Gaisma, sakarsa vads un sāka dzirksteļot. Tādēļ atmetu domu slēgt tualetē un terasē gaismu. Kopumā bez terases un tualetes Gaisma nedega vismaz vienā no istabām abos namiņos. Pilnīgā tumsā bija jāmaina mazulim pamperi. Izrādās lampiņas nemaz nebija ieskrūvētas. Uz šo brīdi atkal ieradās saimnieks un pieprasīja samaksāt atlikušo summu, mēģinot atpirkties ar vīna pudeli, kuru mums pasniedza, kā atvainošanos par nesanākušo sarunu. Mēs palūdzām lai saved kārtībā elektrību, vismaz lai deg tualetē. Šis teica, ka to nevar izdarīt, nav laika jābrauc satikt viesi uz citu Atpūtas kompleksu, un pie visa vainīgs lodveida zibens, kas iespēra. Pie tam savāca no mājiņas vienīgo pagarinātāju, jo redziet citiem viņš vairāk ir vajadzīgs. Uz šo visu mēs viņam atbildējām, ka mums alkohola pudele nav vajadzīga lai atlaiž mums cenu, jo ir pārkāpis, ļoti daudzas vienošanās, uz ko šis kļuva nikns pateica, ka esam muļķu kompānija, pirmo reizi tādi ir trāpījušies. Turpināja mūs apsmiet, lai arī ko viņam mēģinājām ieskaidrot. Viņš uzstāja uz sava un lai maksājam pat lielāku summu. Uz ko pateicām lai sataisa elektrību un tikai tad izlemsim cik maksāsim. Šis draudēja mums to visu pieminēt un izsaukt policiju, lamājoties iekāpa mašīnā un pazuda. Mēs paši bijām gatavi aizbraukt, bet tā kā vairāki šoferi bija lietojuši alkoholu, to darīt nedrīkstēja.
Tā arī mēs vairāk viņu nesatikām, naudu atstājām ar zīmīti uz galda Sofijas namiņā. Bez šī visa gribētos pieminēt, ka namiņos ir plītis ar gāzes balonu, bet nav neviena dūmu detektora un ugunsdzēšamā aparāta. Ūdens iekšā nav, lai vajadzētu nomazgāt traukus, ir jāiet 20. M no mājas kur stāv muca ar ūdeni, kur tupus jāmazgā traukus no krāna, kas atrodas 20. Cm no Zemes. Kopumā palasot komentārus no citām pieredzēm ir arī daudz pozitīvu komentāru, kuri slavē itkā "atsaucīgu", "pretimnākošu", saimnieku. Laikam tādēļ, ka viņiem tiek mājiņas no kuras kādu izmet. Vai, kas brauc atpūsties bez maziem bērniem un iepriekš nav vairākkārt zvanījuši un stundām visu izrunājuši, kas ir un kas nav. Un beigās no tā visa sanāk, ka nav praktiski nekā, no aprunātā. Mūsu kļūda, ka nerezervējām caur boooking aplikāciju. Bet paļāvāmies uz saimnieka godaprātu un iemaksājām naudu avansā. Protams saimnieks varēja atzīt savu vainu un samazināt mums samaksu. Bet diemžēl viņu interesē vairāk nauda, nekā labā slava. Vai vismaz pabrīdināt iepriekš, ka ir samanītas mājiņas. Bet nē, kad teicām kad gribam to māju, ko pasūtījām atbilde bija tur nav ko vairāk apspriest. Tik nekaunīgu cilvēku nekad neesmu vel saticis. Viss, kas no viņa mutes nāca ārā bija klaja ņirgāšanās par mums.
Vieta ir Skaista atrodas starp trīs ezeriem, ideāla, makšķerniekiem un kompānijām, bez bērniem protams, ja tevi brīdina iepriekš par esošajiem apstākļiem un tu esi uz to sagatavojies. Nevis kā bija ar mums sasola zelta kalnus saldā balsī pa telefonu. Bet kad atbraucam saņēmām augstu dušu un šokā pavadām visu vakaru, tikai to vien apspriežot - saimnieka visatļautību. Pēc visa spriežot klienti parasti tādās situācijās piekāpjas un viņš ir pieradis, ka var izrīkoties, kā vēlas. Paaugstināt maksu viņš pamatoja ar to, ka nenorādījām pareizo viesu skaitu, kau gan kad rādījām viņam izziņu kur viss piefiksēts. Šis Saka: "tur nav ko skatīties, es izlēmu un viss! ".
Rezumējot labai dienai, sabojāts vakars. Citiem iesaku palasiet komentārus, jo tur bija daudzi, kas visas šīs lietas pieminēja.
Šim saimniekam ir vel divi Atpūtas kompleksi: "aldari" un "madaras", Ģibuļu pagasts - esiet uzmanīgi, kas zin ar ko viņš vel tā izrīkosies.

M

Komentāri (2)

E elkatrin 11.08.2020

Recreation complex 'Kalves'
Address: Kalves, Ģibuļu pagasts, Talsu novads, Latvija, LV-3297
Legal name: ZS Madaras
Registration number: 49001010506
/Also the host of the Guest house 'Aldari' and Holiday house 'Madaras' in Talsi county/

Perfect place if you prefer surviving instead of enjoying.

From the first moment of communication I was completely shocked with the attitude. It was absolutely irrelevant.
To supplement the feedback left above, I want to tell my 'story of success' in that place.

In the holiday house named 'Lindas', placed in 'Kalves' complex, the window on the second floor was impossible to close at all, on the first floor there was also a great natural ventilation system which was really helpful as we could feel like mosquito welcome drinks. Unbelievable squeaky doors with no handles also were really helpful putting kids to sleep.
The electricity was provided by a loud generator from approx. 10-11pm was unstable, lamps regularly turned off for a second, that scared kids. I'm afraid to imagine what could happen if someone fell down the stairs in a complete darkness. Probably should use the bucket in case of WC need, as the toilet was 20 metres from the house, in the woods. Kids were afraid to go there and use it even in daylight.
The only beach acceptable for children was in 100 metres from the house (as we didn't get the house which we made a deal about) and the lake was really deep already in a few metres from the coast.
The host switched the houses as he got a tourist bus and could get more money by renting it to those 30 tourists (as the price for any of the houses is 35 Euros plus 10 Euros per person). So he decided that the deal doesn't matter and never even apologized for that. On rhe countrary, he affronted us, menaced us and finally even dared to ask for more money than we made a deal for.

It was the very worst experience in my travelling life.
So I highly recommend never even think about staying there.

V Vikingstad 11.08.2020

Get out from my land!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes