Atpūtas Komplekss Gravas - Netīrība

Ir pagājis laiciņš kopš bijām šajā pirtī, bet tikai šodien varēju ienest no palīgtelpām mūsu peldmēteļus un bez nepatikas ielikt veļasmašīnā un izmazgāt. Ar vīru nolēmām nedēļas nogali pavadīt latviskā gaisotnē un nedaudz relaksēties, izvēlējamies kompleksu Gravas Bauskā. Ierodoties tur uzreiz nesapratām vai esam pareizi ieradušies, bet nu mūs ieraudzīja netīri (ļoti netīri) ģērbts vīrietis un apstiprināja, ka jā viss pareizi. Pirtniece kura mūs veda iekšā kādā būdelē arī nebija tajā tīrakaja apģērbā, bet labi turpinājām sekot, otrā stāva istabā kur mums bija jāpaliek pa nakti bija nolikti peldmēteļi kurus bija bail rokas ņemt, gultas veļa pārmesta pār gultu, negludināta, varbūt pat lietota. Kad pārģērbāmies savos līdz paņemtajos peldmēteļos mūs aicināja lejā, visur kurp gājām bija briesmīga netīrība, pat ne nekārtība. Par WC telpu es pat neizteikšos, tur bija bail ieiet. Visi foto, kas ir mājas lapā ir skaisti, bet dzīvē šī vietiņa ir briesmīga. Arī pati pirtniece Biruta foto izskatās sakopta, bet nu katram savi tīrības un sakoptības kritēriji, dvieļi un tas apģērba gabals kurā bija ietinusies pirtniece bija vienkārši briesmīgi, grūti bija noteikt to sākotnējo krāsu. Takā pirms samaksāt to lielo naudu par šo atpūtu kārtīgi jāizvērtē, mums pat īsti nebija žēl naudas cik sabojātās nedēļas nogales, jo ja tur kaut nedaudz valdītu tīrība un tiktu ievērotas kaut mazākas sanitāras normas, uzkoptas telpas, sakopusies pati pirtniece , tad pašam pirts rituālam arī nebūtu ne vainas. Atgriežoties mājās pirmais ko gribējās izdarīt bija ieiet dušā un kārtīgi nomazgāties. Mēs palikām neapmierināti un ļoti vīlušies.

C