A Andis 14.04.2007

Atmodas LP boss no sākuma prot skaisti runāt, bet pēc tam parādās patiesā daba. Neiesaku jums ielaisties nekādos darījumos ar šo kantori, jo galarezultātā tiksiet smagi pie...ti.

A Arnis 20.02.2008

Andris Knapšis un SIA ATMODA LP ir krāpnieki!!!

G Girts 21.03.2008

Ko lai saka tiesi ta ATMODA LP nav nekas labs, Andris Knapsis atbraucis no Liepajas uztaisijis te savu firminu un nu tikai njemas pat normalus celtniekus cakaret!!!Turklat to smiekligo naudu sauc par normalu algu(Varbut apkopejam taari ir normala...)...Isak sakot tur ne kaju nesperiet!

A Aija 11.04.2008

Man gan ļoti apmierina šīs firmas darbība!!
Jāprot ir tikai stādāt!!!
Tam kas nestrādā tam vienmēr viss ir slikts!

N Natālija 03.01.2011

Andris Knapšis čakare arī jauniešus. Zem savas firmas SIA AKKE vārda, viņš Nometņu ielā 62 izveidojis itkā Telpus, kurus viņs nodod īrē. Bet patiesībā tur nav nekādi īrnieki, bet jaunieši, kuri uz viņu nelegāli strāda SEX-čatā online par nelielu samaksu. (www.Flirt4free.com). Lejā sež administratore, kura visu novēro. Bet 2 stavā istabās sež jaunieši ar NOTEBOOK un rāda sevi car web-kameru. Strādā gad dienas gan nakts maiņās. Līgumi par darbu netiek slēgti. Tapēc viņš arī ne vienmēr viņiem maksā. Un viņi neko nevar izdarīt. Ieeja tur stingri aizbloķēta un novērojas ar kamerām. Atver tikai savējiem.

L Liene 11.01.2011

Neskatoties uz to ka viņam ir bērni, viņam tomēr patīk arī puiši. Viņš liek sludinājumus internetā un meklē gejus ar kuriem pārgulēt, aizbildinoties ka ir profesionāls masieris. Esmu strādājusi vairākās webčata studijās, bet pie Andra Knapša strādājot nezinu nevienu kam viņš būtu samaksājis pilnu algu, vienmēr izdomā kādu ieganstu lai nemaksātu!

R Raivis 24.05.2011

Nezinu par Andra Knapša seksuālo orientāciju un attiecībām ar aktīvajiem un bijušajiem darbiniekiem, bet cilvēki, esiet MODRI, jo šis ārēji visnotaļ zolīdais kungs potenciālos dzīvokļa IZĪRĒTĀJUS Rīgas centrā vai telpu IZNOMĀTĀJUS citur var atstāt ar LIELIEM parādiem, aizbildinoties ar to, ka īzīrētājs ir prasījis nesamērī augstu samaksu par komunikācijām, lai gan rēķinus, konkrētajā gadījumā- piegādāja SIA "Rīgas Centra namu pārvalde", kur visas izmaksas ir pamatotas!!!

B baldonite 29.05.2014

Šis puisis - vārdā Andris Knapšis turpina darboties, uzdodoties arī par psihologu un būvdarbu vadītāju. Meklē lētticīgo un apčakarē pēc pilnas programmas! Cietuma nāras pēc viņa sauc!!!

B [email protected] 27.07.2014

Labdien! Šeit Jums visiem beidzot raksta komentāru un izskaidrojumu uz visiem šiem netīriem un smakojošiem slidinājumiem, pats visliktākais, ļaunākais un negodīgākais cilvēks pasaulē Andris Knapšis! sākšu ar to ka aicinu visus lasītājus padomāt par to, kāda ir morāle siem cilvekiem kuri vispār par otru cilvēku raksta internetā un vai Jūs pats kādreiz rakstītu par kadu cilveku šeit, neatkarīgi vai viņš ir Jūs aizvainojis vai nav. man arī īsti nav skaidrs ar kādam tiesībām un ar kadu juridisku spēku šis saits uztur un izplata nekur neparbauditu in formaciju vai precizak sakot kāda cilveka tā brīža emocijas vai melus!!! Es domāju ka paši šie rakstītāji ir zemā līmenī un ar zemu pašapziņu un netīru dvēseli! Es varu pateikt ka man dzīvē daudz ir darīts pari bet es neparvienu neko neesmu atļāvies uzrakstīt internetā un netāpēc ka man ir bails to darīt bet gan tāpēc ka neesmu cilvēks ar tādu morales un garīguma un intelekta līmeni. es uzskatu ka šiem rakstitajiem intelejta un garīguma vispār nav! jo es zinu šos rakstītajus bet es parī par viņiem neko nerakstu lai atriebtos, laigan man butu ko pikantu uzrakstīt par vinu dzīves dažiem posmiem un netikai!!! bet es jūtos gandarīts ka neesmu to darījis. man nav jabut tadam pašam mēslam, es sevi cienu!!! Tagad atbildēšu konkreti uz daziem šiem sludinājumiņiem. Es pesoniski esmu beidzis celtniecibas texnikumu un esmu agrā jauniba būvniecība sācis strādat kā paligstradnieks tad par stradnieku tad brigadieri tad sava laika biju ari būvdarba vadītājs tad buvfirmas esmu bijis par projekta vadītāju un esmu vadījis projektus kas ir rakstami ar sešām nullēm. esmu bijis ari būfirma vienā bijis par direktora vietnieku jā pedējos gadus es neesmu būvdarba vadītajs un neesmu ari projekta vadītajs bet esmu oficiālas būvfirmas vadītājs un šī informācija ir pārbaudāma LV uzņēmuma reģistrā. es nevelos pārak izplūst visos sīkumos un tāpēc vairāk turēšos pie faktiem. Jaruna iet par psixologu tad dzīves gaita ta ir iegrozījies neplānoti ka sis ir mans otrais amats jau 10 gadus. Jā varbut esmu slikts psixologs bet ir tomert daudz cilvēku kuriem esmu palīdzējis grūta dzīves posmā, citiem pat to esmu darījis bezmaksas un pie manis ir nakusi ari diezgan daudz sabiedrība zinamu cilvēku. esmu arī oficiali strādājis narkaloģijā minesotas programmā kur vadiju grupas psixoterapiju kopa ar profisionaliem un jaukiem cilvekiem, no kuriem daudz esmu mācījies un paties paldies viņiem par to!!! Un ja runā par šī sludinajuma autores ironiskiem izteicieniem par mani kā būvnieku un psixologu, tad tieši vinas radiniecei viņas vīra māsai es palīdzēju risināt vinas alkaxola problēmas un viņa sodien nelieto jau gandrīz divus gadus. Jā ari par masieri izmacījos 5 menesu kursos un esmu ari stadajis oficiali mugurkaulu korekcijas centrā, es daziem pat palīdzejis tadas lietas izdarit ko nevareja izdarīt profesionali dakteri kuri visu laiku virzija sos cilvekus tikai uz operaciju un Dievs kautkada veida vinus pie manim atveda un ar Vina palīdzibu mums dazreiz izdevas brinumlietas. Jā man varbūt mazliet ir žēl ka tik ilgi klusēju jo nebija nekādas vēlēšanas komentet melus!!! Katram jau savs laiks! Ja runa iet par Andri krāpnieku, tad variet iet rigas apgabaltiesa paskatīties 2011 gada tiesa lēmumu par manis pilnīgu ataisnošanu un apmelotajiem bija man jāatmaksa visi mani tiesas izdevumi!!! jā cilvēki ir ļauni, savtīgi, nenovīdīgi un svešas mantas kāri un kuriem neizdevas apkrapt mani srien katkada veidā atspēleties!! Dievs nav mazais berns un Viņš visu redz!! Bet atcerēsimies ka ir ari labi un gaiši cilveki un uz viniem turas pasaule!! Ar cieņu visiem lasītājiem arī jums tenku vācelēm! Andris

V ValdisSk. 31.12.2014

Sveiki! Esmu personiski sadarbojies ar SIA "ATMODA-LP" un tas vades piriekšēdetāju Andri Knapši, tāpēc varu spriest par viņa biznesa ētiku un par personību!! Šis cilvēks "Andris Knapšis" mana uztverē tiešam nav pelnijis šādus aizvainojumus... Biznesā, kā ari privātaja dzivē Andris Ir ļoti izpalidzīdziga un saprotoša personība, un ar savu pretimnākšanu un sirsnigumu ir izvedis četrus man personīgi zinamus cilvēkus no alkoholisma. Andra psihoterapija tiešam ir palidzejusi daudz cilvēkiem atgriesties uz pareizā ceļa... Protams, Es saprotu ka jus ļautiņi neesat pietiekoši apmierinati ar sevi, tāpēc cenšaties citus grust zem tankiem lai paši uz citu melnā fona izskatītos baltāki... tas ir nožēlojami! ļoti žel ka tikai tagad redzu šis baumas un apmelojumus... Viņu pazīstu ilgi un viņš ir ļoti daudzpusigs cilvēks, kurš izdaris visu ko sola vai apņēmās.. Ja Mēs visi butu kaut uz pusi tik izpalidzigi un sirsnigi kā Andris, tad šeit nelasitu ne melus, ne baumas... un labāk paskatisimies paškritiskāk uz sevi, nevis apruasim citus!

Ar Cieņu, Valdis!

I IK2812 10.01.2015

Esmu alkoholiķe un pēc motivācijas programmas iziešanas stacionārā, uzsāktā terapija jāturpina pie psihoterapeita. Var teikt laimīga sagadīšanās mani saveda kopā ar Andri. Uzskatu to par lielu veiksmi sev. Andris ir ļoti uzmanīgs, saprotošs, cilvēcīgs, bezgala sirsnīgs. Šīs viņa īpašības ļoti palīdz atgūt ticību dzīvei un visam labajam.
Diemžēl bija dzīves situācija, kurā man bija nepieciešama celtniecības speciālista palīdzība. Redzot mani rūpju nomāktu, satrauktu par šiem darbiem, Andris piedāvāja palīdzību.Sāka darbu - bet izvērtās situācija, kad visu šinī lapā rakstīto negatīvo informāciju izlasīja mani radi. Tas radīja šaubas Andra profesionalitātei, godīgumam, uzticamībai. Uzsvēru ka Andris man ir ļoti daudz palīdzējis un es neticu šim muļķībām, ka tas nevar būt. Bet biju par gļēvu, lai pierādītu savu taisnību, aizstāvētu Andri.Darbi tika pārtraukti.Tas viss manī izraisīja sāpīgas pārdomas un bija brīdis kad arī es sāku šaubītiea, neticēt Andra godaprātam.
Bet ejot laikam, visu pārdomājot, tiekoties ar Andri, izpratu savu kļūdīšanos un to cik ļoti padevos savu tuvāko radinieku ietekmei un piekritu viņiem - jo likās, ka esmu ļoti atkarīga no viņu palīdzības.
Mana radiniece šinī lapā ir veltījusi ļoti indīgas rindas Andra prasmei, godīgumam. To es nevaru padarīt par neesošu. Tādēļ es ļotu atvainojos Andrim par sagādātajām sāpēm, aizvainojumu.
Noslēgumā gribu teikt. ka es ļoti uzticos Andra godīgumam, taisnīgumam.Ļoti cienu viņa spēju rakstītājiem neatdarīt ar to pašu.
Pateicoties Andra nesavtīgai palīdzībai nelietoju alkoholu jau vairāk kā divus gadus.
Indra

2015.gada10.janvāŗi

E Eviss220 19.11.2015

Cien.Andri! Vai tā bija vienīgā reize, kad stājāties tiesas priekšā?