www.sudzibas.lv Astra Dent nekvalificēti darbinieki

Astra Dent - nekvalificēti darbinieki

Labdien!
Šajā klīnikā veicu gudrības zoba izraušanu, bet daktere raujot zobu netīšām nošķēla manu riktīgo zobu. Kā rezultātā atnākot mājās kad atgāja anastēzija saskrāpēju sev visu mēli jo nošķeltas zobs bija ļoti ass. Ļoti sāpēja arī tā puse kur tika izrauts zobs. Nomocījos visu nakti, līdz asarām. Siekalas pat bija grūti norīt. No rīta gāju pie zobārsta lai apvīlē zobu, manas dakteres nebija, to izdarīja kolēģe, apvīlēja mazliet un pieprasīja samaksu. Un ar to arī viss nebeidzās, tad gāju nākamajā dienā zobs joprojām sāp nenormāli. Visu nakti atkal esmu slikti gulējusi, nu beidzot tiku pie zobārstes kur rāva zobu, un izrādās, ka mans zobs ir nošķeltas 2 vietās, no augšas un no sāna. Dabiski daktere uzreiz saka ka neko neredz, ka viss tur kārtībā, es saku vai jūs neredzat, ka tur ir maziņš caurums, jo nošķelts zobs. Uzreiz atbilde tur ir veca plombe. Līdz ar to, ka tika nošķelts zobs no augšas tika uzsists par nervu. Dabiski, ka neviens atzīt savu vainu negrib. Visā kopumā ārprāts, NEIESAKU NEVIENAM TURP DOTIES!!! Vadītāja arī pilnīgi greiza. Un pie visa tā šodien redzēju kā darbinieki svin kādam kolēģim dzimšanas dienu un skaisti visi kopā iemet. Vai Tad tie ir darbinieki?????
Naudas spiedēji un viss. Kā ne vizīte, tā jums ir vecā plombe jāpārtaisa.
NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!NEIESAKU TUR GRIEZTIES!!!

G

T ToGinta 23.07.2011

Tiešām var manīt, ka tev ir izrāvuši vienu gudrības zobu. Un kas notiks, kad izraus pārējos gudrības zobus?