www.sudzibas.lv Astra Beauty Nekvalitatīvs pedikīrs

Astra Beauty - Nekvalitatīvs pedikīrs

Nopirku kuponu Zizu.lv un aizgāju uz šo "Astra Beauty" salonu uz pedikīru + gelish. Teikšu, kā ir - tā tāda krievu ieskrietuve, kur kopā vienā telpā vienlaicīgi taisa gan manikīru, gan pedikīru kopā kādi 4 meistari. Pedikīra krēsliem nebija noņemtas iepakojuma plēves. Tēju neviens pat nedomāja piedāvāt, tā vietā ar tējkannu uzsildīja ūdeni pedikīra vanniņai. Principā, viss kā parasti šādos lētajos salonos - meistare kritizēja manu nagu lakas toņa izvēli (esot "garlaicīgs"), pati pēdu aprūpe bija minimāla - kādas 5 min tām tika veltītas, atnadžu atbīdīšana bija sāpīga un pēc tam dažiem nagiem bija arī asins izplūdumi no pedikīres "rūpēm". Nagus novīlēja šķībus (katru savā formā), gelish uzklāja arī šķībi. Un beigās, kad pie sava 7,5 ls kupona piemaksāju 2 ls par Gelish noņemšanu, bezkaunīgi iesmērēja man vizītkarti, uz kuras bija ar roku uzrakstīts, ka šobrīd viņiem esot pedikīram "akcija" par 8,5 Ls... tātad tieši tik šis pakalpojums arī maksā un mistiskie 15 ls kā sākumcena ir tikai izgudrojums. Pati nekad tur neatgriezīšos un arī citiem neiesaku.

U unicorn 14.01.2013

Ak, jel. Skopais maksā 2x. Padomājiet cik saņem pats meistars uz kaut kādiem mēsla kuponiem par to cenu 2Ls. Ja grib kvalitāti, tad jāiet uz saloniem par pilnu summu nevis gaidīt nez kādu brīnumu.

M muhamora 14.01.2013

Мне кажется, ключевая фраза в этой жалобе - "krievu ieskrietuve"!!!
Хочется поинтересоваться, если бы это была "латвиешу иескриетуве", было бы столько же негатива?
С педикюрного кресла, не снята плёнка, мда... только в "krievu ieskrietuve" могли посадить клиента в новое кресло:))) Видимо, таких "важных" клиентов, нужно усаживать на антикварный стул времён Карлиса Улманиса.
Никто, даже не подумал, предложить даме чаю! О, ужас...! Дама, хочет платить за "эконом-класс" а, получить "бизнес-класс", к сожалению, уважаемые любители халявы, так не бывает! В самолёте, покупая билет "эконом-класса", вас не посадят в бизнес и не предоставят дополнительных услуг, кроме тех, за которые вы заплатили, при этом, вы будете лететь тем же самолётом и вас будет обслуживать, тот же персонал! Не разу не видела, не одного не довольного пассажира, скандалящего по поводу того, что в цену дешёвого билета не входит hennessy ХО. Так почему же здесь вы позволяете вести себя, подобным образом или может, предложите, ещё доплачивать, за то, что вы осчастливите своим присутствием очередной салон красоты???
А, то, что на визитке было написано от руки, это, дама, вообще, не смогла пережить! Читаю и улыбаюсь, это же надо было иметь такую наглость и написать от руки:)), надо было, видимо, сбегать в канцелярию к президенту - штамп поставить:)) или, как минимум, заверить визитку у нотариуса:)))

Апофеоз халявы это пережеванная еда в тюбиках со скидкой 80 процентов!

Делайте выводы, уважаемые любители халявы!

U unicorn 15.01.2013

Ideāli vārdi muhamora. Pērk viss prastāko un lētāko un tad grib nez kādas ekstras. Tad, lai pati mājās taisa, bet droši, ka par slinku.

donna b 15.01.2013

Tāda sajūta, ka cilvēki iet uz saloniem lai bezmaksas tēju dabūt, nevis lai nagus lakot vai frizūru taisīt.
Man vienreiz salonā (tagad neatceros, kur tas bija), iedeva tēju plastmasas glazītē...nu kopš tiem laikiem man galvēnais lai meistare savu darbu kvalitatīvi izdara, nevis tēja *na haļavu*. Pazīstama masiere arī teica, ka visas tās kuponu akcijai pašām meistarēm dod ienākumu 1-3Ls (atšķirībā no pakalpojuma cenas), un labas meistares parasti nepiekrit piedalīties kuponu akcijās.

A atoll 26.01.2013

Štrunts par tēju un krievu valodu. Izlasiet galveno - pedikīrs nekvalitatīvs un par cenu krāpjas. Tās nav nekādas ekstras.

S Sanitta 05.02.2013

Sveiciens februārī!
Ilgi domāju, vai šeit kaut ko rakstīt, jo parasti to nedaru, bet šoreiz izvēle ir "par".
Gribu pateikt lielāko un sirsnīgāko paldies šim salonam. Biju svētdien, uz manikīra un pedikīra procedūru caur kuponu pie meistarītes Daces. Super attieksme, super darbs un kvalitāte. Meistarīte bija manāmi saaukstējusies, bet tas netraucēja viņai ar īpašu uzmanību apkalpot klientu. Pie tam, sanāca viņai aizkavēties, bet mani pabrīdināja jau laicīgi, piezvanot uz telf. Tā kā, viss ir kārtībā ar šo salonu! Kad būšu atkal tajā pusē, noteikti iegriezīšos vēlreiz, kaut vai bez kupona piedāvājuma :)!

A anete_l. 10.03.2013

Šodien biju šajā vietā taisīt nadziņus (arī pie Daces tāpat kā Sanitta). Skaisti, koši un - perfekti. Tiešām neko negatīvu nevaru pateikt, jo darbiņš ļoti kvalitatīvs un arī attieksme pilnībā apmierināja. Nākamreiz iešu tieši pie šīs pašas meistares. Par tēju runājot - pirkt kuponu un pēc tam čīkstēt, ka nav piedāvāta tēja (rēķinam, ka pašizmaksa apmēram 20 sant.labai tējai) - te nu parādās cilvēka vērtības un attieksme, jo tiešām tad vajag vispirms izlemt - gribi sevi sakopt vai kafejnīcā ar aplupušiem nagiem tēju iedzert.

E Evelīnana 08.04.2013

Es arī ar visu kuponu tur biju, tikai pie Diānas. Viss bija normāli - atsevišķā telpā, jauka meitene.. Jauna, protams, bet pedikīru par 8 vai 9ls es pat savā mazpilsētā nevaru dabūt. Tā kā esmu apmierināta. Vienīgi savas vainas dēļ to sabojāju, uzvelkot zābakus pārāk ātri. Kopumā - viss tur likās kārtībā.

C cukurss 23.04.2013

Arī es neesmu nekāda liela sūdzību rakstītāja, bet šodien "sakāpa"...Arī biju otro reizi pie meistares Daces, ļoti laba un noteikti arī trešo reizi uzmeklēšu šo meistari, tikai uz salonu, ja tajā strādās administratore Lauma, vairs neiešu. Pirmajā reizē, ejot ar kuponu, kuru uzdāvināja draudzene tāpat vien, man tika teikts, ka vēl trīs reizes varu izmantot šo kupona atlaidi. Biju patīkami pārsteigta, atgriezos arī vēl pēc trīs nedēļām un ne jau tāpēc, ka lētāk vai "haļava" kā te saka, bet tāpēc, ka meistare lieliska.
Brīdī, kad gāju maksāt, "laipnā" administratore Lauma uz manu jautājumu, kāpēc man ir jamaksā 9 lati un netiek pildīts solītais no viņu puses, atcirta, ka nekur es tik lētu manikīru nedabūšu, ko es esmu iedomājusies, ka man te piemaksāšot par to, ka nāku, (gandrīz jau sāku domāt, ka Lauma un mohamore ir viena un tā pati persona :)), ka viņiem esot saimnieku konflikts, ka viens esot licis kuponu naudu kabatā, otrs tik pircis geliša lakas, sāka mani apskaidrot par uzņēmuma līdzīpašnieku nesaskaņām. Kad mierīgā balss tonī pajautāju pretī, vai man kā klientam tas vispār būtu jāzin? man tika atcirsts, ja nepatīk, lai nenākot. Jāsaka, diemžēl, bet nu viņi ir zaudējuši ilglaicīgu klientu ne tikai pa 5 lati, bet arī par 9 vai 15.
Es kaut kā biju iedomājusies, ka uzņēmumi, kuri sevi "piedāvā kuponos", vēlas sevi popularizēt un viņu mērķis ir, lai klients atgrieztos ne tikai otro, bet arī trešo un ceturto reizi. Esmu vīlusies par tādu attieksmi, Laumas kundze man nolasīja tādu lekciju par nagu laku izmaksām un iekšējiem kašķiem, ka nav vēlēšanās bojāt savu ikdienu ar tik negatīvu attieksmi. Ļoti žēl, jāsaka, ka vakars bija sabojāts, jo nesajutos kā gaidīts klients...
Rīga ir maza un paziņu visiem daudz...labākā reklāma vai antireklāma ir tā, kas nodota sarunās starp draugiem un paziņām...
Gribētos novēlēt veiksmi cilvēkiem, kas uzsāka savu biznesu veidojot šo salonu, bet diemžēl, šie īpašnieki tomēr nenovērtē sev doto iespēju.
Bet meistarei Dacei novēlu pozitīvus klientus kā viņa pati un veiksmi!

A Agnese7 07.09.2013

Pilnīgi piekrītu, ka briesmīgs pedikīrs! Vakar salonā taisīja franču pedikīru, ziniet, es pati mājās balto līniju varu uzvilkt taisnāku un vienādu visiem nagiem. Tik pavirši viss tika izdarīts. Nezinu meistarītes vārdu, bet ar blondiem matiem. Tagad žēl, ka par to bija jāmaksā tāda nauda .. :(

I ikaika 09.09.2013

Gribu pievienoties sūdzībām :(, jo es arī tur taisiju manikīru ar gelish, kas sāka lobīties jau trešajā dienā, bet noņēmu laku no nagiem, bez jebkādas piepūles, bez manikīra instrumentiem un nagu lakas noņēmējiem (vienkārši noplēšot nost no naga), jau 5 dienā...
Žēl :(, vienmēr jau gribās ticēt, ka katrs savu darbiņu paveiks godīgi, šoreiz mani pārsteidza ĻOTI daudzas lietas...
lai viņiem protams veicas, bet ne es pati tur vairs iešu, ne kādam ieteikšu...:(