AtrisinātaAstarta - astroloģija - Viltus lapa

Mīļie cilvēki, pirms steidzaties pārsūtīt Astarta (kā dibinātāja minēta Aivija Tapina) naudu, izpētiet maksimāli daudz informācijas. No kontaktiem ir minēts tikai e-pasts, un tas pats pārstās darboties, līdz sāksiet prasīt, kur ir apmaksātais pakalpojums? Atsauksmes ierakstīt nav iespējams, tās pievieno tikai paši mājas lapas īpašnieki un protams, ka tās ir pozitīvas. Man šī būs laba mācība. Ceru, ka kādam šī informācija noderēs, pirms spers neapdomīgu soli.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta IlzeF 21.06.2021

Īpašniece ar mani sazinājās. Karti saņēmu. Konfliktsituācija ir atrisināta.

I

Komentāri (7)

G Gulbenietis 19.06.2021

Kurš par tādu pakalpojumu maksā ar priekšapmaksu? :D

Good Intentions 19.06.2021

У вас там сидит сущность в виде гномика. Я сейчас это почистию, уберу. Mīļie cilvēciņi, nu beidziet.

P Patiess Fakts 19.06.2021

cik jūs samaksājāt? Un vai astrologi kaut ko var pateikt precīzi?
Vai zinat kādu gaišreģi kurš labi redz visu?

Good Intentions 19.06.2021

Fakts, kā tāds, ka viņi ir, bet nu stiprus neatradīsi sludinājumos, internetā vai arī ekstrasensu cīņās. Vienīgi caur radiniekiem vai nu pazīstamiem.

P Patiess Fakts 19.06.2021

http://www.astarta.lv/ - vina ss.lv arī reklamējās?

P Patiess Fakts 19.06.2021

80 eur samaksājāt?

L Linda Kļaviņa 22.06.2021

Pilnīgas muļķības! Arī tiku pasūtījusi astroloģiako karti pue Aivijas. Bija solīta uz 18.jūniju,saņēmu 21.jūnijā. Krāpniecības nav. Vienīgi nācās dažas dienas ilgāk pagaidīt (ne visu iespējams saplānot pa stundai un minūtei). Video ieraksts kvalitatīvs, 34 minūtes ilgs, ar visiem maniem datiem un ļooooti precīzi Aivija izstāstīja par manu dzīvi, ar visiem priekiem un bēdām. Uzskatu, ka ļoti profesionāls darbs. Noteikti ieteikšu saviem radiem un paziņām. Ar cieņu Linda Kļaviņa Madonā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes