Ashats Niedols - Krāpšana

Izveidota gaumīga lapa http://ashatsniedols.blogs.lv, daudz sludinājumu internetā, piedāvā dažādus koka izstrādājumus, no krēsla līdz pirtiņai, bet patiesībā tīrā krāpšana. Saņem avansu, nedara neko, sākumā sola, aizbildinās ar dažādām problēmām, vēlāk sola atdot naudu, sola un sola...Sastopans arī draugiem.lv, sauc sevi Ashats Niedols, bet īstajā uzvārdā Rahmatuļļins

B Bobijs 03.08.2009

Nu bet cilvēki mīļie, pirms ko sākat, paskataties uz viņa vārdu . Tas pasaka gandrīz visu par cilvēku.Ja gribat uzzināt otru pusi, tad atrodat viņu draugos. Ko no tāda cilvēka var gribēt!!!

P Peteris 10.08.2009

Mani vinjsh arii aprkaapa! tieshi taapat! Jau uzrakstiiju iesniegumu policijaa!
Varbuut vinjsh arii taisija meebeles, bet tagad noleema aizlaist ar visu naudu. Cik es sapratu vinjsh vienkrashi ir psihiski slims, jo dod visu informaaciju par sevi.
Jani, vai nevelies satikties, lai varbuut kopigiem speekiem pielikt to pretekli pie atbildiibas?

K konstantins 11.08.2009

Līdzīgi darbojas Antons Bartašēvics Jūrmalā, Krastaciemā Rītupes ielā 25 kur viņam ir nelegāls galdniecības cehs kurā strādā vietējie zilīši, ar savu znotu Aivaru.Materiālus izmanto neizžāvētus, pašus lētākos, kas deformējas un plaisā.

I Iveta 24.08.2009

ASHATS NIEDOLS IR KRĀPNIEKS!!! . Viņš tik tiešām saņem avansu, nedara neko, sākumā sola, aizbildinās ar dažādām problēmām, vēlāk sola atdot naudu, sola un sola un nu jau ir pazudis pat no Draugiem.lv Jāni un Pēteri, es esmu Jūsu trešais sabiedrotais, lai to... sauktu pie atbildības!

M Marts 24.09.2009

Un viņam ir draudzene Laila Niedola, kura arī labi prot izkrāpt mantas

P Peteris 27.09.2009

Uzmanību! Ashats tagad ir pārvācies uz Liepāju, un tur krāpj tālāk! Tagad viņš izīrē dzīvokli kas viņam vispar nepiedēr, paņem avansu no cilvēkiem un pazūd!
Re kur sludinājums (28.09.2009):

P Peteris 27.09.2009

-- meklēt pēc šī mobilā numura: 29424054

M Marts 01.10.2009

Jūs runājie par šito tipiņu

A Ashats 08.10.2009

Interesanti cik jums ir liela fantaazija
Forsi ka juus uzskataat mani par taadu kraapnieku :D
cik no jums ir patiesas personas un cik no jums ir viens un tas pats cilveks
nebiju izspildijis diviem cilveekiem
un tagad tiesaajos
Jums nav tiesiibas vazaat cilveeku ja risinat leitas ar vinju caur tiesu
Interesanti cik cilveeku juus pasi esat apkraapusi :)
Peeteriit
Kaa tu vari braukaat ar tadu businju un dziivot taadaa meeslu cupaa????
Par Jani man vispaar nav ko teikt
Vinjs ir vismaz godpraatiigs un sniedz visu tiesaa un leiki mani pa netu nevazaa
Gribat tad varat man rakstiit personiigi
Uz [slēpt]@gmail.com

I Imants 28.10.2009

Mīļie cilvēki, šis ...Ashats ir virtiozs zaglis, un pēc viņa paša tēva vārdiem arī psihiski nelīdzsvarots. Viņa patreiz zināmais īstais uzvārds (neēsmu ieguvis apstiprinājumu) tiešām esot Rahmatuļļins. Līdz šim darbojās zem segvārda Ashats Niedols. Izkrāpis un apkrāpis ir tiešām daudzus, man ir zināmi aptuveni 5 cilvēki, bet pēc atsauksmēm šķiet vairāk. Shēma vienkārša: atliek kādam ieinteresēties par kādu Ashata jauko "galdnieka pakalpojumu" kā jau Ashats gatavs saņemt rokasnaudu (avansu). Ja neizdodas, tad slēdz līgumu, kurš protmas ir fiktīvs. Dzīvesvietas tiek pastāvīgi mainītas, telefona nr. tāpat, kaut arī jā, uz savu e-pastu [slēpt]@gmail.com šad tad arī atbild.
UZMANIETIES NO CILVĒKA FOTOGRĀFIJĀ, PROFESIONĀLS AFERISTS.

J Juprus 03.11.2009

Ja kads grib vinu sameklet, aizbrauciet uz Jaunmilgravi (pie Mezhaparka), vinjsh tur tagad dzivo, un biezhi paradaas. Parvietojas ar 2/24 autobusu vai vilcienu no stacijas Mangali.
P.S.
Shobriid internetaa pilnas ar vina sludinajumiem uz ne tikai mebelju tematiem, bet arii adishana, perles, majas remonts u.c.

Vinja jaunais blogs:

A ashats 28.11.2009

Interesants cilveks tu esi
kas tu tiesam doma ka es te tuseeju tikai taapat vien
visu zinu ko tu dari
redzi jau zinu ka jaamaina dzives vieta un numurs
to nav tik gruti izdarit
veciit
tu esi lielaakais lohs
pieci cilveki ir tu
visi tie 5 esi tu viens vviensiigs
kroplis
dabas kluuda
gribi satikties tad tiekamies kropli
tad paskatiisimies kaads zaglis es buusu un TU CIETUSAIS
:D
kroplis hrenovais
un ne jau nu no tevis sleepjos
un atbildes uz saviem komentaariem zem mana vaarda arii tu nahuj losi raksti
gaili

I inkognito 03.12.2009

Par Ashatu, viņa uzvārds ir Rahmatuļļins un zog, melo un krāpjas jau gadiem...apzadzis ir pat savus vecākus tā kā par svešiniekiem viņam vispār nospļauties.Izkrāpto naudu noteikti notriec spēļu automātos, jo no tiem ir atkarīgs jau no skolas gadiem.Galvenais, ka viņam parasti izdodas viegli rast kontaktu ar cilvēkiem un radīt iespaidu, ka ir uzticams un savas saistības izpildīs.Neiesaku nevienam nonākt kaut kādā saistībā ar šo personu, jo citādi materiāli zaudējumi garantēti.

A Ashats 14.03.2010

J Johny 06.04.2013