www.sudzibas.lv As Pnb Banka Bankas neprofesionālisms

As Pnb Banka - Bankas neprofesionālisms

Klientam atnāk sms, ka parāds! 5.29 eur. Pēc gada! Kad tiek sazvanīta banka, otrā galā uz jautājumu kāpēc gada garumā neviens nav pieprasījis atmaksāt šos 5.29eur. Ne sms, ne zvana, ne e pasta atgādinājums. Atbilde viena-klientam pašam jāinteresējas par saviem maksājumiem. Ok, tā ir. Tik normālas banka jau 5 darba dienu laikā sūta atgādinājumu pat par 2eur nenomaksātiem par konta apkalpošanu. Neviens negaida gadu! Lai atprasītu naudu! Uz jautājumu lai izskaidro kāpēc tā? Tiek augstprātīgi atbildēts-kas man jāstāsta jums savs darbs? Nē, nav jāstāsta. Tikai varētu sniegt atbildi uz jautājumu kāpēc? Tiek aizbildināts, ka sms nāk tikai parādām no 10 eur... Ok varbūt profilakses pēc pakrāt vēl gadu parādu, lai sasniedz 10eur?
Tu dzīvo laimīgs, ka esi visu nomaksājis, kad še tev, pēc gada ne vella, esi parādnieks. Labi, es nomaksās tos 5 eur, bet ja tie būtu 150? Cūcisms

A Al7 10.03.2021

pnb bankas jau 1,5 gadu nav, ja kas.