AS G4S Latvija. - Krāpšanas

AS G4S Latvija.
Beidziet tak vienreiz manit cilvēkus ar algam. Ta pat lielāka dala zin kādi jūs esat ka liek parakstit divus līgumus lai nau dubulta jāmaksa. Itka tai paša laika likumīgi bet no otras puses nau. Jo mana cilvēkus un ja neparaksta vienu līgumu tad viņi parada kur durvis.
Vienreiz jāizbeidz šis neprats ko vini dara. Un liek visu darit, bet Nepalielina algas. Telo ka visu dar pēc likuma bet tā nemazam nau.

Ja

Tu Turkey901 16.02.2020

Izklausās visai sakarīgi - izklāsta nosacījumus, tad Tu līgumu paraksti, ja esi ar mieru, vai neparaksti, ja neesi, un dodies prom.
Nekas netiek paslēpts vai noklusēts!

Ja Janis Ozols 16.02.2020

Viniem vis ir noklusets. Viniem vis ir slepeni lai darbinieki neko nezin par parejiem.

No Noboby 17.02.2020

Kas Tev pie velna ir jazin par pārējiem? Viņu algas utt? Tā ir privāta informācija kas ir aizliegta ar likumu izpaust.

Si Simona Vintere 17.02.2020

Turkey901 -Zakit,daudzi gribi zinat. Ir tads likums ari pie Daina Bremzes bija likums ,ko nedriksteja parkapt ,ta ari G4S ir ieksejos likumus ir jazin ,ko nedrikst ar muti braukt un citiem stastit.Tu zini,ko dara Dainis Bremze sava uznemuma ,Tu zini ka vins pardod savas automasinas ? Nezini un citi Tev nestastis. Ta ari G4S neko nestastis ,tas nau tikai seit ,bet citas darba vietas ari neko nestasta visiem it seviski 3 personai nedrikst ispaust vajadzeja zinat.

Si Simona Vintere 17.02.2020

Turkeu901 ,G4S algas palielina tikai tiem apsardzes darbiniekiem,ja esi nokartojis apsardzes sertifikatu tad alagas tiek palielinatas. Ja esi atnacis stradat bez sertifikata uz G4S tad vari tikai stradat par Ekas dezuranta ,ja tad algas ir zemas.Ja nokarto eksamenu un iegusti apsardzes sertifikatu alga palielinas.

BondsBonds 16.02.2020

Es sapņoju par tādiem piedāvājumiem, lai nodrošinātu kompensāciju 10 gadiem. Kāds ir tavs inteliģences un izglītības līmenis?

Ja *nav* vietā raksta *nau*, tad labu darbu neatrast.??????