Ārzemnieki. - Krāpnieki.

Uzradušies jauni krāpnieki.
Varbūt daudzi jau būs pamanījuši ka e-tirgus.lv ir atradušies daudzi ārzemju investori kas piedāvā pasakainas summas (līdz pat vairākiem miljoniem) aizdot ar neticami zemiem % un ilgu atdošanas termiņu. Neticiet nevienam no viņiem, kas prasa jeb kādu maksu pirms aizdevuma saņemšanas. Visi ka viens prasa izmantot Western union naudas pārvedumus. Pamatojumi ir visdažādākie, cits prasa par advokāta vai notāra pakalpojumiem, citi par aizdevuma apdrošināšanu utt. Jāsaka ka viņu izdomai nav robežas. Tie kuri nav parāk attapīgi pat izdoma prasīt naudu autobusa biļetei lai aizbrauktu uz banku. Un viņiem autobuss maksā 55 euro. Tas ir itkā smieklīgi, bet ir daudzi jau iekrituši. Viņi taisa naudas pārvedumu kopijas, ar parakstiem un zīmogiem utt. Itkā viss ir ticami, bet naudu beigās jūs nesaņemsiet. Arī pēc samaksāšanas viņu apetīte aug, un pieprasa jau lielāku summu par kaut kādu citu pakalpojumu. Tātad ja jums prasa pārsutīt naudu uz valsti Benina, pilsētas atšķiras, tad nekādā gadījumā to nedariet. Dažus naudas saņēmējus jau esmu atšifrējis:

Amoussou Comlan Nestor
Kodji Kenneth
Banni seidou
Salami Zul Kifl
Dangnivo Modeste

Bet noteikti viņi ir daudz vairāk.

T ToVelta 23.08.2011

Vienīgais ko tu no viņiem varētu saņemt-triperi un mandavoškas!

L latvietis 24.08.2011

Kāpēc mūsu valstī ir saviesušies tik daudz krāpnieku ? Laikam esam ļoti lētticīga tauta, kuri vēl tic pasakām.

T ToLatvietis 24.08.2011

Pat nigeri latviešus uzskata par baltajiem nēģeriem, tādēļ arī tik daudz piedāvājumu no viņu puses-grib savus zemākās attīstības sugas brāļus piekāst!!

M Maigonis Kula 06.01.2016

Man ari bija,desmit frančuzi mani piekrāpa vairāk 2 tukstoši euro,tagad es joprojam mekleju aizdevumu bez maksas