Arvis Dimitrijevs/Kristīne Bunce - parādi

Cik ilgi Jūs muksiet agri vai vēlu nāksies samaksāt, jau kuro dzīvokļa saimnieku esat apkrāpuši, ja labprātīgi nemaksāsiet tad visus parādus nodošu policijai.

J

A Arvis 13.09.2010

Pirmkaart neviens nekur nemuuk un otrkaart kaads sakars Kristinei Buncei??? Man bija liigumaa nedeeljas laikaa jaaatstaaj bet liki divaas dienaas un veel nekauniigi naaci paarbaudiit vai esmu jau izvaacies!!! Es neesmu vainiigs ka Tu nedevi laiku kaa liigumaa bija rakstiits un man nebija laiks atdot paraadu un tas nebija tuukstoshus liels!!! Es paliku bez darba un Tu noteeloji baigo biznesmeni un piedaavaaji man darbu lai varu segt paraadu un beigaas mani piedirsi!!! Un vari likt paareejos mieraa jo Mums ar Tevi nav nekaads sakars un Tev es neko neesmu paraadaa taa ka vari apseesties!!!

T To Ferratum 29.10.2010

Tu Andi.K esi stulbs.Ar kādām tiesībām tu mini Kristini Brunci, ja šī persona ar tevi nekādu līgumu nav slēgusi?Iesaku Kristīnei pret tevi tiesā vērsties par neslavas celšanu publiskajā telpā.Otrkārt Arvi aizej ar līgumu uz VID un parādi, šaubos, ka Andis.K maksā nodokļus par izīrēto'dzīvokli.:)Tici man gaudos, kā vilks un ilgi no VID netiks vaļā.:D

U Uģis 14.02.2011

Tā Kristīne Bunce/Brunce izklausās baigi populāra. Kur viņu var satikt?