www.sudzibas.lv Arturs un Iveta Tihaņuki Negodīgi cilvēki/Krāpšana

Arturs un Iveta Tihaņuki - Negodīgi cilvēki/Krāpšana

Vēlos brīdināt cilvēkus, lai neslēdz darījumus ar šiem cilvekiem - Ivetu un Arturu Tihaņukiem, kā arī makleri vārdā Kristaps (tel.26376045). Līgums, kas tika noslēgts, konsultējoties ar juristiem tika atzīts par nederīgu. Pakalpojums netiek izmantots, bet naudu šie cilvēki atsakās atdot. Pie tam vienojāmies par vienu summu - 180Ls ikmēneša īresmaksa, taču līgumā tika norādīta cita summa - 50Ls īresmaksa par menesi(Artūrs Tihaņuks pamatoja to ar to, ka nevēlas maksāt valstij nodokļus). Kopā tika iemaksāti 360 Ls(pirmais un pēdejais mēnesis) + 90Ls par māklera pakalpojumiem. Mēnesi tikām " baroti" ar solījumiem, ka nauda tikšot atdota līdz tiks atrasts jauns īrnieks. Šobrīd saimnieks ignorē telefona zvanus, savukārt mākleris atsakās atdot iemaksātos 90Ls par pakalpojumu, kas netiek izmantots. Lai gan pirms kāda laika Kristaps apgalvoja, ka patreiz esot ārzemēs un naudu atdošot jūlija beigās, kad būs it kā atgriezies Latvijā. Dzīvoklī nav dzīvota ne viena diena.
Iesakam izvairīties no māklera vārdā Kristaps, kas sadarbojas ar negodprātīgiem dzīvokļa īpašniekiem + nepilda savus amata pienākumus - " iesmērē" juridiski nederīgu līgumu.

O

S sancho 27.06.2009

Ļoti labi, ka zinojat par negodigiem cilvekiem, lai tauta zina šādus ''varoņus'' un neiekrīt viņu lamatās

T Tikums 27.06.2009

Iesaku šos te "varoņus" iesūdzēt tiesā !!!

L Leonarda 27.06.2009

Mans pazinja [dziivo kaiminjos] shos tihanjukus labi paziist, cilveeki runaa, ka iveta ir uz ''tu'' ar ''melno magjiju'', shii arii veikli manipulee ar deela artuura praatu, abi ir rafineeti darbonji black ''biznesaa''..
Logjiski, ka tihanjuku un taa maaklera pienaakums ir atdot naudu un atvainoties, jo t.i. negodiigs dariijums;(uz citu reekjina ''paradiizee'' neiebrauksi !!!
Pievienojos ''Tikums''..resp. - iesuudzeet tiesaa !!!

т Тимур 27.06.2009

Тут нет других вариантов. Нужно обратится в полицию, в крайнем случай в цент защиты потребителя. Такие случай не-должны остаться не наказаны. Люди дорогие- будьте бдительны, перед тем как подписывать - ознакомитесь с договором!

S Sve6ais 23.01.2010

Njaa arī es ar shitiem iebraucu auzās!Padzīvot ta dabuju bet ar naudām chakarēja nenormāli!

а Айнарс 05.02.2010

Об этой семейки приходилось слышать. Что мать, что сын - оба жулики ещё те. Семейка Аддамс.

K kristine 28.08.2010

Eto vsjo vranjo, eti ljudi ochenj dobrie i u nih ochenj horoshaja semja, nenado govoritj togo chto vi ne znaete!