Artūrs Paeglekalns un Ksenija Paeglekalna - Īrnieki - nemaksātāji

Izīrēju savu dzīvokli Purviemā šim pārim kopš 2018.gada. Īres līgums tika noslēgts uz gadu un pagarināts vēl uz gadu. Pēc tam līgums izbeidzās. Viņi mēnešiem ilgi nemaksā par īri. Pirmos mēnešus ar pārtraukumiem periodiski ienāca šādi tādi maksājumi, bet, sākoties Covid ērai, no viņiem saņēmu tikai solījumus un melus. It kā biznesi negāja, darbi nobruka.. lūdza nedaudz pagaidīt, solījās braukt uz ārzemēm un drīz pakāpeniski norēķināties. Vasarā, kad biju Latvijā, satikos ar Artūru - dievojās ka drīz visu apmaksās, lūdza atļaut vēl palikt dzīvoklī. Noticēju. Atļāvu. Un nu jau vairāk kā vēl viens gads riņķī un joprojām nekā. Sākumā vēl kaut ko rakstīja, zvanīja, solījās un meloja ka esot jau kaut ko sācis iemaksāt. Kad vairākas reizes uzrakstīju, ka nav ienācis neviens maksājums ne par komunālajiem, ne īri ne elektrību - vairs pat neatbild. Manas ziņas pat never vaļā. Piedāvāju sastādīt parāda apmaksas grafiku. Uz komunikāciju vairs neiziet. Un dzīvokli neatbrīvo. Gatavoju tagad prasību tiesā, lai varētu viņus izlikt no dzīvokļa un piedzīt man radušos zaudējumus. Nevienam neiesaku ar viņiem sadarboties.

L

S Shoferis 02.04.2022

Padoms tiem kas iziiree.ja neenesi nesamaksaa.atsleegt eletribu.vieniigaus reaalais instruments.

A Aljbina 04.04.2022

Kā vienmēr! Jo smukākas bildes un skaistāki solījumi, jo lielākas ziepes jāgaida.