Artūrs Paeglekalns un Ksenija Paeglekalna - Īrnieki - nemaksātāji

Izīrēju savu dzīvokli Purviemā šim pārim kopš 2018.gada. Īres līgums tika noslēgts uz gadu un pagarināts vēl uz gadu. Pēc tam līgums izbeidzās. Viņi mēnešiem ilgi nemaksā par īri. Pirmos mēnešus ar pārtraukumiem periodiski ienāca šādi tādi maksājumi, bet, sākoties Covid ērai, no viņiem saņēmu tikai solījumus un melus. It kā biznesi negāja, darbi nobruka.. lūdza nedaudz pagaidīt, solījās braukt uz ārzemēm un drīz pakāpeniski norēķināties. Vasarā, kad biju Latvijā, satikos ar Artūru - dievojās ka drīz visu apmaksās, lūdza atļaut vēl palikt dzīvoklī. Noticēju. Atļāvu. Un nu jau vairāk kā vēl viens gads riņķī un joprojām nekā. Sākumā vēl kaut ko rakstīja, zvanīja, solījās un meloja ka esot jau kaut ko sācis iemaksāt. Kad vairākas reizes uzrakstīju, ka nav ienācis neviens maksājums ne par komunālajiem, ne īri ne elektrību - vairs pat neatbild. Manas ziņas pat never vaļā. Piedāvāju sastādīt parāda apmaksas grafiku. Uz komunikāciju vairs neiziet. Un dzīvokli neatbrīvo. Gatavoju tagad prasību tiesā, lai varētu viņus izlikt no dzīvokļa un piedzīt man radušos zaudējumus. Nevienam neiesaku ar viņiem sadarboties.

Papildināts Linda 05.07.2023

Dzīvokli pagājušo gad maijā šie īrnieki beidzot atbrīvoja, bet atstāja to, protams, neiztīrītu un ar salauztām (gulta, skapis, plaukti, žalūzijas, veļas mašīna) vai trūkstošām mēbelēm un sadzīves tehniku (Televizors, mājas kinozāle). Sienās caurumi un krāsojumi, bojāts linolejs, tapetes un paklājs… Netika atdotas arī atslēgas, kā rezultātā nācās dzīvokli uzlauzt un samaksāt atslēdzniekam par abu atslēgu nomaiņu…

Sākumā Artūrs vēl solījās kaut ko atmaksāt, ja es izņemšot sūdzību - bet līdz pat šai dienai nav ienācis no viņiem ne cents. Arī uz manām ziņām vairs neviens no viņiem neatbild.

Kopējais viņu parāds man par īri un komunālajiem maksājumiem, neskaitot radītos zaudējumus/bojājumus dzīvoklim, ir jau pārsniedzis 13 000€!
Pašlaik tiek strādāts pie dokumentiem, lai iesniegtu prasību pret viņiem policijā un parādu piedzinējiem.

PS Artūrs tagad nomainījis sociālajos tīklos savu vārdu uz Arthur Wilamsen…

S Shoferis 02.04.2022

Padoms tiem kas iziiree.ja neenesi nesamaksaa.atsleegt eletribu.vieniigaus reaalais instruments.

A Aljbina 04.04.2022

Kā vienmēr! Jo smukākas bildes un skaistāki solījumi, jo lielākas ziepes jāgaida.

S Spybaiba 20.03.2024

Šis mūdzis pārvācies atpakaļ uz Ventspili, braukā ar VW PHANTOM. Tā kā, ja meklējat, atrodas viņš Ventspilī.