Arturs Berkulis / kamīni - Slikts serviss

Neiesaku nevienam šo meistaru. Cilvēks, kas netur doto vārdu. Paši slēdzām līgumu ar šo cilvēku, jo ieteica viņu, radinieks. Sākumā satiekot un aprunājoties likās patīkams cilvēks uz kuru var paļauties, tomēr, vilšanās bija liela, kad pēc padarītā darba parādījās defekti, kurus pats līgumā norāda, ka novērsīs, ja tie radīsies tuvāko divu gadu laikā. Rezultātā var zvanīt mēnešiem. Telefonu faktiski neceļ, ja paceļ, tad sola,kad atbrauks, bet nekad neatbrauc. Ir pagājis laiks un tiek zvanīts no cita tālruņa, ko protams paceļ atkal sola, bet nedara. Ļoti negribējās neko rakstīt, tomēr, viņa paša attieksmes dēļ esmu spiesta to darīt. Ļoti žēl ... bet viņš nav cilvēks uz kuru var paļauties! Vēl par viņu rakstīts meklējot Arturs Berkulis. Vis ko raksta ir taisnība.

Z Zane Ilzīte 09.06.2016

Ārprāts, mums pārgudri nojauca un sadauzīja podiņu krāsni, kura ss.lv maksā vismaz 1700 eiro. Tikai tagad apjēdzu, ka būs jāpērk jauna, jo to, kas tika it kā uzbūvēts vietā, jājauc nost! Ārprāts!!!! Nekad, nekad nesaistieties ar Arturu Berkuli, viltvārdi un cilvēku apkrāpēju. Ne tikai slikti strādā, bet ir radījis mums lielus zaudējumus.