Arturas SIA, ARS ART SIA, Wooddoors - Slikts serviss

2022. Gada 21. Janvārī tika iegādātas iekšdurvis, veicot apmaksu skaidrā naudā. Par atsevišķu samaksu uzņēmums piekrita veikt arī piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus. Uzņēmums informēja, ka meistari ir saslimušu un piegāde notika 23. Februārī. Uzņēmuma nosacījums bija, ka par piegādi un uzstādīšanu apmaksa ir jāveic pirms pakalpojums ir saņemts.
Uzsākot durvju kārbas uzstādīšanu dzīvoklī, pamanīju, ka visi kārbas 45 grādu leņķi ir nozāģēti ļoti nelīdzeni un dažiem ir Caurumi. Furnitūra – divas slēdzenes un rokturis ir saskrāpēti. Radās sajūta, ka šīs durvis kāds jau bija lietojis. Meistars, kas bija uz vietas, nevarēja neko nokomentēt, tāpēc ieradās uzņēmuma pārstāvis, kas uzbraucošā tonī, mēģināja iestāstīt, ka tas ir normāli un Caurumi tiek aizsmērēti ar krītu.

Pēc tam kad informēju, ka mani šāda kvalitāte neapmierina, uzņēmuma pārstāvis savāca visu un ar frāzi: “rakstiet iesniegumu, mēneša laikā atgriezis naudu”, - aizbrauca prom.

Pirms veikt pakalpojuma rēķina art ars SIA apmaksu, jautāju uzņēmuma pārstāvei, kāpēc uzņēmumam ir 8000 eur nodokļu parāds, uz ko man atbildēja, ka grāmatvede vel nav iesniegusi visas atskaites un ka dati Vid mājas lapā nav korekti. Sazinājos ar Vid, tie bija meli, parāds krājās un aug jau no 2021. Gada februāra.

Iesaku šo uzņēmumu apiet ar līkumu.

J