www.sudzibas.lv Artliner permament riga.alena Slikts serviss, nestāsta par sekām, klusē ka zivs

Artliner permament riga.alena - Slikts serviss, nestāsta par sekām, klusē ka zivs

Ieraudzīju šo sludinājumu facebooka, sazvanīju, pēc nedeļas jau pieraksts uz lupu permanento makijažu. Neredzēju vai lika jauno adatu, kamēr taisīja lupas viņa klusējā, neko neskaidroja par sekām. Uz atvadām teica ka nedrixt iet Sauna un viss. Uzreiz man man Saka sāpēt zobi, lupas sāpēja nepārstājot vel 3 dienas, bija temperatura, sapeja galva,4 diena lupas pārklājā herpes. Es vīņāj uzzvanīju, paskaidroju situāciju, gandrīz uzbļāva "tas ir normāli, ka jums herpes, zvaniet ģimenes ārstam lai izraksta antibiotikas. Jautājums, kāpēc viņa nepastāstīja pati, ka pirms šis procedūras jau jāsāk dzert antibiotikas, ka nedrīkst ka uz lupām noklust ūdens. Man nebūtu tādu problēmu, ja viņa vissu pastāstītu iepriekš, un kad taisīja lupas, viņai ari bija laiks, bet viņa klusējā. Kāpēc jānoved vissu līdz tam? Mēs maksājam naudu, mēs nezinam par sekām, ka rīkoties ja notiek tas un tas. Jūs tak mācījāties, jūs zināt vairāk, grūti pabrīdināt, nevis klusēt?

J