www.sudzibas.lv Artjoms, Tālr.28154230 Aizņemās naudu un neatdod

Artjoms, Tālr.28154230 - Aizņemās naudu un neatdod

26. Septembrī 2015. gadā cilvēks vārdā Artjoms vai Arturiks(dzirdēju no citiem cilvēkiem) aizņēmās no manis naudu 70 eiro, solot atdot nākamajā nedēļā. Joprojām nav atdevis, neatbild ne uz īsziņām, ne zvaniem. Viņa telefona numurs ir 28154230. Dzīvo, vismaz tad dzīvoja Artilērijas ielā 40, iekšā aiz sētas, mazā mājiņā, iekšā tur nevar vienkārši tikt jo tur ir apsardze, teica, ka apsardzes darbinieks ir viņam kāds radinieks. Viss ko par viņu zinu, ka maksā īri 100 eiro mēnesī, dušas kabīne atrodas virtuvē, ēd pliku maizi ar desu. Attēlā esmu atzīmējis tieši, kur viņš dzīvo.
Artjoms, apmēram 1.62cm garš, maza auguma, kalsns, bailīgs, brūnām acīm, melniem matiem, dažreiz iet uz Čaka ielas un Matīsa ielas krustojuma Fēniksu, spēlē mazas summas un dzer alu, parasti neizdzer visu, bet atstājot apakšu, jo negaršojot beigas.
Saka, ka nodarbojas ar kikboksu(noteikti nē). Ir lietojis narkotikas.
Šis cilvēks ir pats vainīgs par šo sūdzību, nemaz negrasās atdot neko, neliekas ne zinis.
Diemžēl tas ir viss, ko par šo cilvēku zinu, ja Jums kādam ir kāda vēl informācija, rakstiet komentāros. Vai nu pierunāt viņu atdot parādu pa labam, vai doties uz policiju.

K