www.sudzibas.lv Artface.lv Nekvalitatīvs pakalpojums

Artface.lv - Nekvalitatīvs pakalpojums

Dāmas, vēlos jūs pabrīdināt!
Ja plānojat apmeklēt arface.lv salonu, lai veiktu sejas biorevitalizācijas procedūru, padomājiet kārtīgi vai vēlēsieties pēc tam staigāt ar zilumiem zem acīm, un pasliktināt savu ikdienu, skaidrojot visiem, kas atgadījies un stāstot, ka tas nav uzdauzīts, bet gan nekvalitatīva pakalpojuma dēļ. Kā arī pieprasiet čeku vai kvīti, lai pēc tam varētu vērsties attiecīgās instancēs, jo salonā čekus neizsniedz.
Marika jazbute nekvalitatīvi sniedza pakalpojumu. Veicot sejas biorevitalizāciju, nebaidās taisīt zilumus zem acīm, injekcijas tiek veiktas pārāk tuvu acīm, rezultātā veidojās piepampums un zilums (izskatās, kā uzdauzīta acs) .
Ieteiktu apmeklēt speciālistes, kuras izvairās durt tuvu acīm sejas biorevitalizācijas laikā un nevēlās pasliktināt klienta izskatu.
Meistare vai sabiedrotie varat nerakstīt komentārā, ka biorevitalizāciju veicot var veidoties zilumi! Var - ja procedūra tiek veikta nekvalitatīvi, kā arī zilumi zem acīm var veidoties, veicot speciāli acu biorevitalizāciju. Ja ir iespēja izvairīties no riskiem, tad tā ir jādara, nevis jāspēlē laimes spēle ar klienta seju, ar domu - būs zilums vai nebūs!
Gan jau pati Marika, kādreiz apmeklēs meistarus un veiks sejas procedūras un ceru, karma nostrādās.. Būtu kāda agresīvāka kliente vai kāds agresīvs klientes vīrs - uztaisītu jums pretī "zilas acis". Un tad varētu pa tiesām dzīvoties, dēļ tā, ka pārāk riskējat procedūru laikā! Dūrienus arī varētu veikt maigāk, nevis durstīt kā gaļu, ka klientam pēc tam slikti paliek!
Esmu biorevitalizāciju veikusi iepriekš pie citas speciālistes izejot kursu, nekad šādas problēmas nebija bijušas, ne zilumi, dūrieni, ka Knapi var just, atšķirībā no šīs reizes.
Neiesaku šo meistari!
Vai pārāk nepieredzējusi, vai ieņēmusi šo vietu speciāli, lai citām sievietēm, ja tāda iespēja ir, kaut ko sliktu izdarīt. Latvijā tādas jau ir daudz, kurām rokas no neīstās vietas aug.

N