Arta Laupace Rīgas pirmā privātā vidusskola - Darbinieku attieksme

Vēlējos padalīties savā rūgtajā pieredzē.
Par nožēlu esmu Rīgas pirmās privātās vidusskolas 10. klases audzēknē, respektīvi tā ir tālmacības programma.
Takā man nav iespējams sēdēt pie mācības 24/7 un pēdējo 3 nedēļu laikā es vispār nebiju iegājusi sistēmā, jo man bija atvaļinājums un vēlējos pilnvērtīgi atpūsties no darba un mācībām.
Pa šo laiku kamēr atpūtos skola ir nomainījusi sistēmu un ir pārgājusi un jaunu un nekādu informāciju piemēram sūtot uz e- pastu vai informējot klātienē nesaņēmu (klātienē jo biju ieradusies pie viņiem parakstīt līgumu) . Rezultāts ir tāds, ka vecajā sistēmā nav iespējams vairs izdarīt neko, kā tikai apskatīt jau saņemtās atzīmes. Saprotot šo situāciju, ļaunu neko nedomādama, uzrakstīju e pastu Artai Laupacei kas ir direktora vietniece ar jautājumu kā es varu pieslēgties jaunajā sistēmai, jo vecais lietotājvārds un parole nebija derīgi. Atpakaļ saņēmu graujošu e pastu ar tekstu ....VECAJĀ SISTĒMĀ BIJA RAKSTĪTS KĀ TO IZDARĪT.

Ar cieņu

Arta Laupace

Rīgas 1. vidusskolas
direktora vietniece izglītības [slēpt]@vidusskola.com
67847065

Protams atbildēju, ka šobrīd tur nekādas informācijas nav, uz ko es saņēmu atbildi atkal ar lielajiem burtiem, kas tas viņu priecē un viss. Es vienkārši esmu šokā par šādu attieksmi. Rezultāts ir tāds, ka es nezinu kā es varu turpināt mācības, jo cik saprotu no viņas puses viņa neuzskata par vajadzību mani informēt! Tas liecina tik par to, ka ir beidzot jāsāk apsvērt vai šī skola man būs īstā.
No visas sirds neiesaku nevienam izvēlēties šo skolu, ja nu vienīgi jūsu pacietības ir dzelžaina.

I inesss 15.02.2013

nesaprotu par ko sudziba?

M Maira113 15.02.2013

par attieksmi! kā var tik bezpersoniski un jēli atbildēt uz e pastiem

R ryzyk 15.02.2013

Fignju pi6ete!

Minesota 15.02.2013

Interesanti kur tagad pieņem darbā bez vidējās izglītības?

Y YoYo 15.02.2013

A vai tad tā vispār var darīt?
3 nedēļas pilnīgā po.ujā nemācīties?!
Kā šajā situācijā ar attieksmi... viss kārtībā???
Kaut ko tu te fleitē tagad... tā nevar būt, ka sistēma tiek SLEPENI mainīta!
Gan jau bija kādas norādes, kādā laikā tas notiks un cik ilgs būs pārejas periods!
A tu droši vien močīji strausa stilā, neko nezinu - problēmu nav!
Jau pats fakts liek aizdomāties... mūsdienās vēl ir cilvēki, kas nespēj pabeigt skolu 12 gados!
Un ko var iesākt cilvēks bez izglītības ... varbūt vienīgi Maximā krāmēt margarīnus plauktos!

M Maira113 16.02.2013

YoYo tavai zināšanai es mācos ļoti intensīvi ;) Trīs nedēļas netika iejiets sistēmā jo atrados atvaļinājumā! Es grūti strādāju un + vēl mācos savos gados ;) Zini varu apgalvot, ka norāžu nebija. Tavai zināšanai šī pati direktora vietniece man tagad atvainojās bezgala daudz par to, ka netiku informēta par sistēmas maiņu. Dīvaini ir tas, ka es biju ieradusies savā atvaļinājumā skolā parakstīt līgumu, un ne no viņas puses ne no direktora puses pat nekāds brīdinājums nebija. Nešķiet dīvaini tas, kā var piaugušs cilvēks ar augstāko izglītību strādājošs skolā spēj atbildēt tādā tonī uz e pasta vēstulēm ??? Uzskatu, ka skola ir jābūt informētai vai visi skolēni ir lietas kursā par sistēmas nomaiņu! Nevis naivi ticēt, ka visi visu ir saņēmuši un visi visu ir sapratuši. Manā gadījumā līdz manīm nekāda informācija nebija nonākusi. Tagad no skolas puses tiek izdomātas vis jēlākās attaisnošanās. Un es zinu, ka es neesmu tāda vienīgā, kas neko nav saņēmusi. Vēl kas, vakar vakarā šī pati Arta Laupace man solijās, ka tiks vakarā nosūtits jaunais lietotāj vārds un parole. Protams, līdz šim pašam brīdim neko neesmu saņēmusi, Jā saprotu šodien ir sestdiena un brīvdiena, bet kādēļ atkal tad tiek melots???Vai tik grūti ir uzrakstīt un pateikt, ka pirmdien tiks nosūtīts, jo priekšā ir brīvdienas???

I inka2 01.03.2013

Hmm... Arta Laupace? Tā bērnībā aizkavējusies muzikālā audzinātāja, un direktora vietniece? Man šķiet, ka viņai pašai vidējā izglītība un vienīgais darba lauks ir tēlot lāčus, zaķus, kaķus un bērnišķīgi spiedzošā balsī biedēt bērnus vai klimperēt klavieres.

F fūrija 22.04.2013

...interesanti, vai Jums, inka 2, piemīt kaut mazākais talants ko notēlot...un vai spējat ko noklimperēt? Parasti tikai tie cilvēki, kuriem piemīt mazvērtības komplekss - tā spēj nonicināt un nopulgot otru kā Jūs.

9 9virginia9 05.01.2014

Ajajajjaja trakums. Nekad tā nav bijis, ka skola neziņo par tādām izmaiņām. mykoob, com skatijies? Vareji piezvanit. Viena vestule neko nemaina. Arta Laupace ir lielisks direktora vietnieka pozicijas parstavis, dzivesprieciga un jauka personiba.
Ņemiet vērā skola ir liela, ja katrs vērstos ar pašu nevērības izraisītas neizpratnes jautājumiem, nav brīnums, ka saņemiet pieklājīgu atbildi, bet ar lieliem burtiem.
Mamma nemācīja sekot līdzi savām skolas darīšanām un, ka skolotājiem un citiem visas pasaules cilvēkiem nav tev jāiebaro visa informācija mutē ar sudraba karoti, ja visas atbildes jau iepriekš tev tika sniegtas?

Z Zelma Susurīte 15.03.2016

Šī sūdzība ir tik slikti uzrakstīta, ka iesaku steidzami nomainīt skolu, kurā ir augstākas latviešu valodas interpunkcijas ievērošanas prasības.