www.sudzibas.lv Ārstu prakse Quartus Ļoti nelaipna un nekorekta uzņemšana.

Ārstu prakse Quartus - Ļoti nelaipna un nekorekta uzņemšana.

Quartus ārstu prakse!
Biju ļoti vīlusies, ļoti.. Irina Jermakova pieņēma.
Aizbraucu, jo pie savas ārstes liela rinda, bet tā kā bērniņu jau ilgi vēlējos, negribēju gaidīt ārsta apliecinājumu, ka esmu stāvoklī, līdz savam pierakstam. Jau visa vizīte bija ļoti nelaipna, bet pēdējais pārsteidza vēl vairāk... Daktere saka - līdz šim viss normas robežās, bet vai auglis pēc tam attīstīsies nezinu.. Jautāju kāpēc viņa tā saka, vai kas liek par to manīt. Atbilde: kas jūs nezināt, ka tā arī mēdz gadīties..?
Visu saprotu.. Nelaipna, jo blakus pārējās dzēra šampānieti un svinēja, viņai bija mani jāizmeklē... Bet vai tādus teikumus saka, kad sieviete sajūsmināti gaida pozitīvu apliecinājumu grūtniecībai?
Mana daktere vienmēr motivē, sniedz pozitīvus vārdus, domas... Šis vienkārši bija unikums. Par ko 30 eiro ultrasonogrāfija - to saprotu, bet 35 eiro konsultācija - par to, ka sabojā pirmo mirkli! Nevienai un nekad neiesaku šo vietu - jo pirmās sajūtas ir kas īpašs gan sev, gan mazulim!

K

donna b 18.10.2018

Arste Jums pateica patiesibu. Ipasi ja grutnieciba ir pirma un agrinaas stadijaa. Bet biezi vien saubos, vai to vajag teikt un satraukt grutnieces, ja tiesam nav redzama iemesla?