www.sudzibas.lv Ārstu prakse Anna, zobārste: Nataļja Jankovska Izvairīšanas no nodokļu maksāšanas ka arī nekvalitatīva darba izpilde

Ārstu prakse Anna, zobārste: Nataļja Jankovska - Izvairīšanas no nodokļu maksāšanas ka arī nekvalitatīva darba izpilde

Ierodoties pie zobārstes uz pirmreizēju vizīti un zaļu uzlikšanu uz sāpīga zoba es zobārstei uzdevu konkrētu jautājumu cik izmaksas nākama vizīte uz ko man atbildēja 90€. Tad nu pēc nākama zobārstes apmeklējuma kas ļoti iespiedās atmina ar to ka zobārste sarunājas ar savu asistentu par savas majas būvniecību izmaksām par ceļojumiem kura plāno doties un vel dažādam privātam lietam tādēļ paša zobu labošana diez gan ievilkās. Kad pēc viņās domam zobs tika salabots jutos maigi sakot samocīts un pārguris. Taisna soli devos pie kases lai norekinatis ar iepriekš sagatavotiem 90€ kad mani apturēja tā pati zobārste Natālijā Jankovska un iedeva rokas mazu papiriti kas bij jāiedod tai pašai kasierei. Paskatoties uz izsniegto papiriti pamanīju ka tur ir uzrakstīts 110€. Uzreiz vēršos pie zobārstes ar jautājumu kādēļ summa atšķiras no iepriekš minētās atbilde bij vienkārša jo tas aizņēma vairāk laika ne ka bij domāts. Nodomāju pie sevis protams jo jums nebij laika strādāt bij jāapspriež svarīgus jautājumus kamēr es ar atvērtu muti griestos skatījos un gaidīju kad jūs izrunāsities. Uz vietas risināt jautājumu nesaku jo nejutos labi un gribēju majas. Tad zobārste man pateica ka varu maksāt tos 90€, bet tad viņa neizsniegšot man čeku. Uz ko nedaudz biju izbrīnīts, bet ka jau iepriekš minēju nejutos labi dotajā bridi lai risinātu jautājumu uz vietas tādēļ samaksāju prasīto naudu un devos majas. Tajā paša diena jutu ka zobs ir jutīgs uz karstu aukstu un sakožot zobus sap. Norakstīju to visu uz to ka tiko pēc salabota un samocīta zoba ir vajadzīgs laiks lai parietu pilnība. Taču jau ir pagājis vairāk ka mēnesi, bet ne kādu uzlabojumu nav zobs ta pat sap ja viņa tiek auksts, karsts, salds un košļājot pat kolajamo gumiju. Nedomāju ka esmu tāds vienīgais.

A Augustīne 13.03.2023

Nataļja Jankovska ir zobārsta asistents. Zobi jālabo pie zobārsta.

J Jelgavnieks88 13.03.2023

Es kad eju pie zobarsta es neprasu vinai dokumentu kas apliecina vai vina ir zobarste. Ja vina uznemas to darbu ko darija tad esmu parliecinats ka esmu pie zobarsta. Jo kad zvaniju un pierakstijos mani pierakstija pie zobarstes nevis asistentes. Tad vel jautajums kadel asistens uznemas zobarsta darbu? Tad vel vairak rodas neskaidribu saja visa. 🤔

E ELLIO 14.03.2023

Jocīgi cilvēki-tā vietā,lai risinātu sāpoša zoba problēmas ar zobārstu-mierīgi velta laiku lai uzrakstītu sūdzību internetā. Tad jau sanāk,ka tik ļoti tas zobs Jums nesāp?

J Jelgavnieks88 14.03.2023

Ja zobarsts butu pienacigi pildijis savus darba pienakumus sadas problemas vispar nebutu bijusas un nekas nebutu jarisina sada vai citada veida! Pec ka jus spriezat cik loti sap man zobs, jus vinu parbaudijat vai kada cita veida informacija jums ir? Savu zobu arstesu cita vieta jo tur nenovelu nonakt nevienam, tadel ari seit ir sudziba jo daudz cilveki izmanto socialos tiklus tada veida bus pasargati no ta ar ko saskaros es! Pec jusu komentara spriezot jus pats esat zobarsts😃

E ELLIO 20.03.2023

Kurš gan, ja ne pacients labāk zin,kā pareizi pildīt zobārstam savus darba pienākumus. Speciālists atradies!