www.sudzibas.lv "Ārstes Margaritas Puķītes prakse", SIA Valsts programma - pilnīgi murgaina attieksme

"Ārstes Margaritas Puķītes prakse", SIA - Valsts programma - pilnīgi murgaina attieksme

Paliku stāvoklī, tādēļ nācās meklēt sev labu, valsts apmaksātu ginekologu. Izvēlējos Margaritu Puķīti, jo lielākoties par viņu bija labas atsauksmes. Bet vai nu šīs atsauksmes ir melīgas, vai novecojušas, vai arī nezinu kā teikt..neatbilstošas vai galu galā - ja viņa nejūt naudas smaku, tad arī tāda attieksme! VIENKĀRŠI PRETĪGA!! Man bija kaut kāda infekcija, kas izpaudās kā sāpīga urinēšana. Laikus par šo ziņoju Puķītei, viņa paņēma analīzes. Pietam - pie viņas vajadzēja nokļūt steidzami, taču viņa visu laiku atteica - "ejiet pie ģimenes ārsta tā nav mana darīšana". Ģimenes ārsts atkal sūta pie ginkeologa atpakaļ. Loģiski domājot - to jau vajag darīt ginekologam - veikt tādas pārbaudes! Visu laiku zvanīju prasīju kādas zāles jādzer, viņa tikai saka lai prasu ģimenes ārstam! Johaidī, kas tas par ārstu!! Ar tādu attieksmi vienkārši var gatavot bērnam zārku. Pietam - analīzes viņa pasaka pēc mēneša "oj jā bija tev kaut kāda infekcija" bet pat nepateica ne kā ārstēt, ne aicināja pārbaudīties, pietam viņās dēļ tā infekcija bija ielaista, jo viņa to pateica tikai pēc mēneša kad infekcija jau ir aizgājusi uz nierēm un sāpēja nieres! Neiesaku NEVIENAI grūtniecei iet valsts programmā pie šīs ārstes! Nezinu kā ir kad iet par maksu, bet nomainīju to Puķīti uz citu ginekoloģi, kur viss jau gāja veiksmīgi.

Pietam no valsts programmām vispār iesaku grūtniecēm atturēties, jo ne velti valdība čīkst - "iedzīvotāju demogrāfija krītas un Latvijā ir liela jaundzimušo mirstība" bet normāli apmaksāt ginekologus viņi negrib. Noteikti ka Puķīte nav vienīgā kas strādājot valsts programmā velta šo pretīgo attieksmi.

N Nata15 19.08.2014

Es jau 16 gadus esmu dakteres paciente, mani trīs bērni ir dzimuši viņas uzskaitē. Grūtniecības laikā daktere veica nepieciešamās analīzes un katru reizi tika pateikts, ka jāzvana uzzināt analīžu rezultātus. US arī tika taisīts 2 reizes katram bērniņam, un tālāk mani pēc vajadzības nosūtīja uz bērnu slimnīcu izmeklēties, jo bija jāizmeklē sirsniņa (diviem bērniem). Arī bērna sirdspuksti un izmēri tika uzskaites laikā pārbaudīti regulāri.
Ejot pie dakteres ir jāsagatavo sevis interesējošie jautājumi, jo nav Dakteres uzdevums uzminēt mūsu aizdomas par kaut ko. Es pati sevi atceros pirmajās vizītēs, tad bija grūti noformulēties un pajautāt, taču tagad eju ar pārliecību, ka tas ir priekš manis un visu sevis interesējošo noskaidroju, ja vajag parjautāju pat divreiz.

L lailao 11.12.2014

Man par dr. Puķīti ir vislabākās atmiņas. Tajā laikā biju 1. kursa studente. Meitene no laukiem- īpaši neko nesapratu kā un ko vajag darīt. Sāpēja vēders. Tā ar ieklīdu 5.poliklīnikā ( viņa pieņēma tur 90-tajos ) un bez pieraksta apsēdos pie Puķītes kabineta. Īstenībā viņa mani varēja pasūtīt, bet pieņēma un patiešām palīdzēja- bija vajadzīga steidzama operācija, nez, varbūt būtu tai saulē bez viņas palīdzības.

K kaunaties 23.11.2016

Es reti kad kur rakstu komentārus...biju šokā, ka iegooglejot Margaritu Puķīti atradu sudzibas.lv - tiešām šokā. Es pie viņas eju jau 15 gadus. Esmu tik laimīga, ka ar pirmo reizi esmu atradusi savu dakteri. Abas grūtniecības viņas uzskaitē bija super, vienmēr visu sīki un smalki izstāstīja, pierakstīja, nekad nebija sajūta, ka priekš manis nav laika. Ja neceļ teelfonu, vienmēr atsūta sms. Tāpat par analīzēm, tiešām VIENMĒR uzraxta zīmīti, kurā datumā jāzvana vai jāraxta sms. VIENMĒR atbild. Es par viņuvaru teikt tikai to labāko. Viņa ir sava amata pratēja, viņa arī tagad pēc abiem bērniem vienmēr apjautājās un aprunājas ar mani kā ar sievieti, vina ir kā psihologs, ar viņu ir viegli sarunāties. Kauns klausīties ko te raxta, tiešām iespaids, ka meitenes, kam dzīvē problēmas...īstā vieta pie psihoterapeita...urīnceļus ārstēt pie ginekologa -taisni jāsmejas :D Cik gadu Tev? :) Lai veicās katrai atrast savuārstu!

L Linda Skulte 10.07.2018

Milas jaunas maminas nestajaties uzskaite pie dr.M.Pukites. Vina zin ka ir iedzimts defekts novilcina laiku, lai nebutu iespeja partraukt grutniecibu.Ta nu man tagad ar DgFallot tetrade-iedzimta smaga sirds kaite. jastaiga lidz septembra beigam.. Pec dzemdibam parved uz Bernu slimnicu un mazajam bus operacija,ja izdzivos. Ka vins izdzivos pec operacijas bus normals un vesels garantiju nedod neviens arsts.Tagad man ir 27 ned. . Nespeju ne gulet ne est,visu laiku drumas domas,asaras.Pukitei tas vienalga. Nezinu ka pati justos mana vieta gaidot 3 menesus bernu invalidu Vina pat nezin ka eksiste zalais koridors-vinai vajadzeja tikai pacelt klausuli un uz EHO Bernu sl.es tiktu nedelas laika.Uzskatu ka tada arste ar grutniecem nedrikst stradat.Pilniga vienaldziba pret pacienti.Linda 10.07.2018.

E Elīna1988 19.09.2019

Labdien!
Sākšu ar to, ka daktere M. Puķīte ir mans ginekologs jau 7 gadus. Pie šī profesionāļa esmu sagaidījusi savu dēlu un tūlīt stāšos uzskaitē ar otro bēbi. Kad pirmo reizi aizgāju uz vizīti, nevarēju iedomāties, ka ir tik forši dakteri, kas liek tev justies, tā itkā tu vienmēr esi 100% gaidīts (bija sajūta nevis kā pie ginekologa, bet pie laba drauga/paziņas), visu var izrunāt, LIELISKA GINEKOLOĢE.
Dakteri Piķīti esmu ieteikusi jau +/- 5 cilvēkiem, kas turpina pie viņas griezties :)

E Evi92ja 30.07.2021

Nevaru pateikt diemžēl to pašu,arī gāju pie vińas vairakus gadus,bet kad paliku stavoklī sakās problēmas,daudz ko vińa neuzmana uz USG suta reti,un īsti rezultatos neieskatās.Rezultātā gandrīz pazaudēts bernińš un dzemdības 35 nedēla….