www.sudzibas.lv "Ārstes Margaritas Puķītes prakse", SIA Valsts programma - pilnīgi murgaina attieksme

"Ārstes Margaritas Puķītes prakse", SIA - Valsts programma - pilnīgi murgaina attieksme

Paliku stāvoklī, tādēļ nācās meklēt sev labu, valsts apmaksātu ginekologu. Izvēlējos Margaritu Puķīti, jo lielākoties par viņu bija labas atsauksmes. Bet vai nu šīs atsauksmes ir melīgas, vai novecojušas, vai arī nezinu kā teikt..neatbilstošas vai galu galā - ja viņa nejūt naudas smaku, tad arī tāda attieksme! VIENKĀRŠI PRETĪGA!! Man bija kaut kāda infekcija, kas izpaudās kā sāpīga urinēšana. Laikus par šo ziņoju Puķītei, viņa paņēma analīzes. Pietam - pie viņas vajadzēja nokļūt steidzami, taču viņa visu laiku atteica - "ejiet pie ģimenes ārsta tā nav mana darīšana". Ģimenes ārsts atkal sūta pie ginkeologa atpakaļ. Loģiski domājot - to jau vajag darīt ginekologam - veikt tādas pārbaudes! Visu laiku zvanīju prasīju kādas zāles jādzer, viņa tikai saka lai prasu ģimenes ārstam! Johaidī, kas tas par ārstu!! Ar tādu attieksmi vienkārši var gatavot bērnam zārku. Pietam - analīzes viņa pasaka pēc mēneša "oj jā bija tev kaut kāda infekcija" bet pat nepateica ne kā ārstēt, ne aicināja pārbaudīties, pietam viņās dēļ tā infekcija bija ielaista, jo viņa to pateica tikai pēc mēneša kad infekcija jau ir aizgājusi uz nierēm un sāpēja nieres! Neiesaku NEVIENAI grūtniecei iet valsts programmā pie šīs ārstes! Nezinu kā ir kad iet par maksu, bet nomainīju to Puķīti uz citu ginekoloģi, kur viss jau gāja veiksmīgi.

Pietam no valsts programmām vispār iesaku grūtniecēm atturēties, jo ne velti valdība čīkst - "iedzīvotāju demogrāfija krītas un Latvijā ir liela jaundzimušo mirstība" bet normāli apmaksāt ginekologus viņi negrib. Noteikti ka Puķīte nav vienīgā kas strādājot valsts programmā velta šo pretīgo attieksmi.

# ### 30.09.2011

Dura tu dura un tāda vel taisās bērnu dzemdēt! Urīnceļu infekcija jau nu noteikti nav ginekologa darīšana. Un vēl tā attieksme- grūd tik man visu par velti. Vispirms naudiņa dakterim ir jānopelna un tad arī bērniņu var plānot.

* ***** 30.09.2011

Pietam, pietam, pietam ...TU esi pilnīga dura-neglābjama!!!Es tādām idiotēm aizliegtu dzemdēt bērnus!!!Esmu pārliecināts, ka vēlāk arī visi pediatri būs tie sliktie...

I inata 01.10.2011

nju galīgi stulba tu esi...
1.urīnceļu infekcija nav pie ginekaloga jāārstē.., .
2.Puķītei ir privātprakse...
Tikai pateicoties Puķītei man ir divas veselīgas meitas...
galvenais jau sava stulbuma dēļ apmelot pa tiešām labu dakteri.

A Aņa 01.10.2011

Ka tik pirmie 3 komentētāji nav pati Puķīte..Vienalga-analīžu rezultātus ta pateikt varēja uzreiz nevis pateikt otrajā vizītē pēc tam, kad tika nodotas analīzes un vēl stulbi pateikt "ā jā zināju ka tev ir infekcija" pietam nesakot risinājumu lai šo infekciju novērstu! PIETAM CITI ĀRSTI VIENBALSĪGI ATBILĒJA KA TA IR JĀDARA GINEKOLOGAM!!! VIenkārši citām grūtniecēm - NEIET PIE ŠĪS NOLĀDĒTĀS PUĶĪTES, pretējā gadījumā gatavojiet bērnu morgam un gatavojiet zārku!!

A Aņa 01.10.2011

Man arī Puķīte atteica vizītes kad man bija visādas problēmas, arī neiesaku citām grūtniecēm iet pie šīs ārstes, nomainīju uz citu ginekoloģi kura tika galā ar visām problēmām viena! Licenci viņai atņemt vajag tai Puķītei!

I inata 02.10.2011

Aņa vismaz niku nomaini, kad gribi rakstīt velreiz it kā no citas personas...
neesmu Puķīte.Es pie viņas eju jau 10 gadus un nav bijušas nekādas problēmas.Ir divas meitas, un arī man ir bijušas dažas problēmas, ar kurām tieši šī daktere palīdzēja tikt galā.Un ja nepatīk kaut kas tad nav ko iet, ir vesela kaudze ārstu...

A aņa 02.10.2011

Tik pat labi tu to varēji urakstīt lai pēcāk viņu nomelnotu, šāda "anonīmā" komentēšana nav diez ko objektīva.

/Es nēesmu aņa :D/

I inata 08.10.2011

tik nez kapēc visur parādās komentētājs Aņa.
Velreiz atkārtošos, Puķīte nav valsts programmā, viņai jau sen ir privātprakse.
Nododot analīzes, tev pašai ir jainteresējas par to rezultātiem, nevis kādam jāskrien tev no pakaļas, lai tos pateiktu.Padomā pati, tu nēesi vienīgā, kurai kaut ko vajag, tādu ir ļoti daudz...
Iespējams, ja pati laikus painteresētos nevis gaidītu, tad nekas ielaists nebūtu.

M Mudīte 08.10.2011

Ei paklau, tu ko? Margarita Puķīte ir laba dakteriene, jo pie viņas staigāju katru mēnesi pa visādām vajadzībām, saproti, vīrieši man neliek mieru ne minūti! Daktere it sevišķi gandarīta jūtas, kad atnāku tieši pie viņas ar kādu puķainu slimību!

M mārtiņtante 14.10.2011

Piekrītu - šai sūdzības iesniedzējai! Arī kādu laiku biju pie Puķītes privātpraksē un arī skatījos ka par viņu ir labas atsauksmes..taču tavu brīnumu - attieksme ir nekāda un noraidoša, nevēlas pieņemt vizītē, nevēlas veikt nekādas pārbaudes. Rezultātā bērns gandrīz nomira. Ja turpinātu iet pie Puķī, man liekas ka man mans dēliņš gulētu zem zemītes.

N Nja 19.10.2011

Njaa, , es ar reiz gaaju pie taas Pukiishtantinjas, ne man skriiningu veica kad to vajadzeeja dariit otrajaa trimestrii, ne ari citas analiizes njeema. meeslaina taa valsts programma kuraa vinja rukaa. pikjo vinju par neko nedariishanu un par beerna nogalinaashanu.

A Anna 20.10.2011

Margarita Puķīte ir viena no vislabākajam ginekologiem, viņa ir tiešam professionale sava nozarē. Visu, ko Jūs šeit rakstāt, tas ir no tā, ka jums ir kaut kāda neatrisināta psiholoģiska problēma, iesāku jums labāk aiziet pie laba psihologa uz konsultāciju nevis vainot nevainīgu dakteri.
Nākošreiz, kad iesiet pie ginekologa ir jāatceras
1. Ja ginekoloģe saka, ka jāiet pie ģimenes ārsta, tad jāaiziet. Jāpaņem līdzi visas veiktas analīzēs, jo bez analīzēm ģimenes ārsts tiešam var nosūtīt jūs atpakaļ pie ginekologā. Jo neviens ārsts neticēs jūsu vārdiem, par kaut kādu infekciju, jābūt analīžu rezultātiem par tas infekcijas klātbūtni.
2. Otrkārt, ja ģimenes ārsts uzskata, ka šis infekcijas ārstēšana nav viņa kompetencē, tad lai dod nosūtījumu pie cita speciālista, nosūtījumā taču vienmēr būs uzrakstīts, kas ir par problēmu.
3. Treškārt, par savu analīžu rezultātiem laicīgi jāinteresējas pašai, jo ja jūs domājāt, ka ārsta pienākumos ietilps visiem savējiem pacientiem zinot par rezultātiem, tad jūs šaubāties. Jebkurā gadījuma grūtniecēm ārsts vienmēr paziņo, kad jānāk uz kārtējo pārbaudi, un kad paziņos rezultātus. Jūs laikam laicīgi neatnācāt un pēc tam brīnāties, ka bijusi infekcija par kuru uzzinājāt novēloti.

I inata 25.10.2011

Pilnīgi piekrītu Annai, precīzi teikts.
Pašām par visu ir jāinteresējas, jo daktere ar visu nevar atcerēties, kad kurai jāzvana.Un godīgi sakot viņai tas arī nav jādara.Viņai ir entās grūtnieces un citi pacienti...
Dakterīte pati labākā un foršākā.

I inata 25.10.2011

oi gribēju likt šādu īkšķi...:DD

M mediķe 26.10.2011

skumji, ka Aņa tā arī neuzrakstīja par ielaistu gonoreju, kas viņu bij piemeklējusi, tas, ka dr.Puķītei nav jāārstē veneriskas kaites, kaut sieviete ir stāvoklī arī ir fakts...

A amma 08.01.2013

Nevēlos apvainot šo ārsti, jo no vienas puses saprotu arī to, ka viņa savā ziņā dzīvo tādā konveijerā - šādus ārstus rada mūsu valsts, kas ar viņiem mēģina aizklāt to, ka patiesībā mēs dzīvojam maksas medicīnas valstī. Ja tu nevēlies maksāt, tad pats vainīgs. Tāds aptuveni ir tas uzstādījums.

Es biju grūtniecības uzskaitē pie šīs dakteres, ko ātri nomainīju uz savu pārbaudīto maksas ārstu. Puķīte ir ļoti laipna, draudzīga un atsaucīga. Kas attiecas uz ārstēšanu, nu drīzāk grūtniecības novērošanu, tad te sākās dīvainības.
Es ātri sapratu, ka, ejot pie šāda ārsta, tev pašai jābūt nelielām medicīnas priekšzināšanām, lai justos 100% droši. Vislielākā dīvainība man likās, ka zāles tiek izrakstītas, balstoties uz mēnesi vecām analīzēm. Nu piemēram, ja 1. jūnijā tev bija tādi un tādi dzelzs rādījumi, tad 1.jūlijā tev izraksta attiecīgos preperātus. Nu labi, pieņemsim, ka dzelzs rādītāji grūtniecības laikā ir visu laiku zemi un zāles no tā īpaši nemainās. Bet tad es saskāros ar nākošo dīvainību - no pirmās apskates viņa secināja, ka ir konkrēta infekcija, izrakstīja preperātus. Tikai pēc mēneša es uzzināju, ka tā nebūt nebija tā infekcija, bet cita, jo analīzēs tas atklājās. Pati vainīga - man vajadzēja piezvanīt un uzzināt analīžu rezultātus, taču es pilnā mērā uzticējos ārstam, kurš man ar 100% pārliecību teica, ka jāārstē konkrētā infekcija.

Par sonogrāfiju viņa teica - pieraksties, kad gribi. Ja es nebūtu pati atradusi info, ka būtu labi sonogrāfiju taisīt konkrētajās nedēļās, droši vien tā arī paliktu.

Kopumā jau nekādu ļaunumu viņa nav nodarījusi, bet nu es zinu, ko nozīmē valsts apmaksāts ārsts.

D daclotina 10.01.2013

Puķītes aprūpē esmu laidusi pasaulē divus puikas. Pirmajā grūtniecībā man ar no sākuma nepatikas viņas attieksme, jo likās, ka es esmu īpaša, jo esmu pirmā bērna gaidībās un gaidīju, lai viņa pret mani tā arī izturētos, bet drīz vien sapratu, ka es ne tāda vienīgā un ka ar mani diži neauklēsies, ja nebūs pašai jautājumi ko uzdot utt. Otrajā grūtniecībā man jau viss bija zināms un pat patika, ka neuzmācās ar visādām lietām virsū, bet liek mierā :) Par analīžu rezultātiem, gan es poti intresējos un problēmu nekādu nebija, jo ārstēju to ko vajadzēja ārstēm :)
Puķīte man ir ginekoloģe no tīnes gadiem un nemaz nedomāju viņu mainīt :)

A achilea 14.07.2013

Puķīte man ir pasniegusi mācību priekšmetu ginekoloģija un dzemdniecība. Nu ko es varu teikt, stingra pēc velna un visu sīki smalki atprasa, kad bijām pie viņas privātpraksē uz praksi, komunikācija bij ļoti laba un stāstīja no ā līdz z. Tad arī kursa biedrene bija pie viņās grūtniecības laikā un ir puika un meitiņa. Atsauksmes vislabākās. bet kā jau saka cik cilvēku tik viedokļu. Arī esmu sastapusies ar ginekoļoģēm kuras pirmais ko pārmet tev nav bērnu jo esi pa resnu utt.
Tā kā par puķīti neko slikti gan nevaru teikt.

Z zive 21.08.2013

Šodien jūtos tā, ka to cien. dakteri Puķīti varētu...
Apmeklēju šo dakteri trīs gadus.
Pirmajā gadā sūdzējos, ka nepalieku stāvoklī un varbūt vajadzētu izmeklēties, bet viņa mani mierināja ar to, ka nepilns gads vēl nav nekāds rādītājs. Aprobežojās ar parasto izmeklēšanu "uz aci".
Otrajā gadā biju izšķīrusies no drauga, nekādu sūdzību man nebija, aizgāju uz parastu ikgadējo pārbaudi. Atkal mani izmeklēja parastā apskatē. Manu satraukumu par arvien spēcīgāku un sāpīgāku mēnešreižu parādīšanos nomierināja ar to, ka esmu 30gadīga nedzemdējusi sieviete un ka tas esot normāli.
Trešajā vizītē nokaunināja, ka neesmu vēl stāvoklī un uz ko gan es vēl gaidu!? Kad uzprasījos uz sonogrāfiju, jo manai mammai ir atklāta mioma, teica, ka vajag domāt pozitīvi - ja nekas nesāp, tad gan jau viss ir kārtībā.
Šodien biju pie speciālista Veselības centrā 4 un man atklāja 2 polipus (viens no tiem milzīgs, būs jāoperē) dzemdē un vienu cistu olnīcā...

E evijalapsa 19.08.2014

Eju pie Margaritas jau piecus gadus. Uzskatu, ka katram pašam par sevi ir jārūpējas!!! Ja esmu bijusi uz pārbaudi, daktere min datumu, kurā viņai uzzvanīt par analīžu rezultātiem, pat vairāk, viņa pat uzraksta uz lapiņas, kad zvanīt un piebilst, ja neceļ, lai nosūtu sms. Ja uzskatu un domāju, ka man nepieciešama US, pati dakterei reizi gadā uzjautāju nosūtījumu pie speciālista, kas mani izmeklēs!! Vēl ne reizi neesmu saņēmusi noraidījumu!!!
Mēs katrs par sevi un savu veselību esam atbildīgi, it sevišķi, ja esi stāvoklī- tā taču ir atbildība ne tikai pret sevi, bet pret to, ko nesā zem savas sirds!!Un ja esi vienaldzīga un domā, ka tikai ap grūtniecēm grozās šī zeme -tā nav!!! Neesi pasaules naba!!
Ir slikti nolikt cilvēku, ja pati esi nezatbildīga!!!